Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » CIGIZIK a párom idebent! Mi...

CIGIZIK a párom idebent! Mi jó a cigi füst ellen? Valami jó praktika kellene. Tudom, hogy ez nem, jó, h idebent füstöl, de sajna ez van és meggyőzhettelen szóval csak tanácsot kérek, nem kritikát!

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Enyhe ecetes vízbe mártott szivacsot tegyél a szekrény tetejére és rendszeresen frissítsd. Van olyan légfrissítő is,ami közömbösíti a szagát, 100 Ft-osban láttam.
2011. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá még égetni kell egy nagyobb méretű gyertyát is.
2011. okt. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Én is próbáltam az ecetes szivacsot, de nem használt.

A cigifüst mellett még jó büdös ecetszag is volt.

Én sem találtam semmilyen praktikát.

Napokig megmarad a cigi szaga, sajnos.

Még, ha szellőztetsz akkor is.

2011. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem jó cigifüst ellen. Aki nem cigizik, annak kín abban a lakásban lakni.
2011. okt. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
86%
Van egy jó praktika, ismerek olyat személyesen, akinek bevált: "Vagy a cigi, vagy én".
2011. okt. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Légfrissítők jók, de folyamatosan, amik időnként maguktól beindulnak. Hotelekben általában egy vagy több kis méretű, de erős szívóhatású ventillátor van a plafonba beépítve, amit ki be kapcsolhatsz. Az annyiból jó, hogy azonnal kiszívja a füstöt vagy bármilyen rossz szagot. Mellesleg van olyan megoldás is, hogy ne cigizzen csak a konyhában , előszobában, wc-ben stb. bár egy dohányosnak az elég macerás. A legjobb ha lecseréled egy nem dohányzó társra és ő is jobban járna ha egy eleve dohányzó partnere lenne :)
2011. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Van megoldás de a jobbak drágák, [link]

[link]

[link]

!!! [link] !!!

2011. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

magyarázd el neki, h milyen igénytelen dolog a lakásban füstölni. ráadásul az összes bútor, a ruhák is bagószagúak lesznek.


én is dohányzom, mégsem esik nehezemre, hogy az erkélyen szívjam. egyrészt mert megtisztelem a páromat, hogy nem az arcába fújom a füstöt, másrészt pedig becsülöm annyira a lakásomat, h nem amortizálom le ilyen balgasággal.


vegyél valami légtisztító berendezést, és nyújtsd be neki a számlát.

2011. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kint a konyhába meglehet engedni de a szobába semmiképp mert baromi büdösek lesznek és a kátrány nikotin mind rárakódik ami egy ragacsos vmi és alig lehet lemosni!

Ráadásul azok a TV készülékek amikbe még sorkimenővan azok magukhoz szívják a füstöt ami később zárlatot okoz benne, lényegébe "megfolytja" a készüléket, az elektrosztatikus készülékek is így működnek nagyjából.

2011. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mármint a bútorok ruhák stb.
2011. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!