Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Piros, fehér, zöldre szeretném...

Piros, fehér, zöldre szeretném festetni az erkélyt. Milyen ez az ötlet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A te erkélyed. Olyanra fested, amilyenre szeretnéd.
2011. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyik része milyen színű lenne...

Amúgy elsőre a kérdésed olvasva nekem egy dal jutott eszembe, amiben az szerepel, hogy "zöld ablakban piros-fehér virág".

2011. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon hazafias:)

Dícséretes dolog, bár nem tudom milyen a homlokzat, a környék, az utcakép. Van olyan hely, ahova nem illik. Szóval így látatlanban nehéz.

2011. okt. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem gáz.
2011. okt. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

a falunk most rózsaszín, de újítva lett az erkély, szigetelés, ablakcsere. a fal le lesz simítva hogy szebb legyen a festés, mert most ilyen rücskös falunk van.

úgy gondoltuk h a mennyezet piros, mert kintről is jól látható, a redőny magasságában lenne fehér és alatta pedig zöld.

A hely ahol lakunk az meg 4 emeletes lakások előttünk is az van, és csendes környék(nek) mondható.És földszinten lakunk :) már sokan irigykednek h ablakcsere, meg szigetelés., de nekem, nekünk ez a mintázat tetszene.

2011. okt. 10. 09:13
 6/8 anonim ***** válasza:
A te dolgod, milyenre fested. Nekem olyan falusi jellege lenne, mert sok falusi ház kerítését festették piros-fehér-zöldre, ami egyébként nagyon szép dolog, bár kissé unalmas néhol az utcakép tőle.
2011. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, rózsaszín falhoz nagyon nem passzolna! Nekünk fehér az erkély, és kitettünk egy piros-fehér-zöld zászlót. Így jobb az összhatás.
2011. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség, én mindig tudom milyen nemzetiségű vagyok, nem kell rá emlékeztetni.

Mi tavasszal futónövényekkel szeretnénk beültetni az erkélyt, hogy szigeteljen is meg hangulata is legyen, és így talán a fecskék is jobban kedvelnék (bár mi a 4-en lakunk)

2011. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!