Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha egyedül vagy és éppen...

Ha egyedül vagy és éppen nincs semmi dolgod, mit csinálsz? Elmennék valahova nézelődni, de nincs ötletem, hova. Aki hasonló helyzetben van, mit csinál, hova lehet menni egyedül? Lány vagyok,25 éves.

Figyelt kérdés
Ma gondolkodom azon, hogy bemennék a belvárosba körülnézni, de nincs ötletem, hová. :) Ruhát nem akarok venni, már van elég. Amúgy sem szoktam unaloműzésből vásárolni menni ész nélkül, nem is tehetném meg.
2011. okt. 10. 14:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

könyvesbolt?

vagy menj moziba, múzeumba!

2011. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Könyvesbolt jó ötlet. :) Moziba nem szeretek menni, főleg egyedül. Múzeum itt a városban nincs olyan, ami érdekel. Amúgy tervezem a múzeum látogatását valahol máshol, de nem egyedül szeretnék menni. :) Lehet, hogy körülnézek tényleg könyvesboltban. Köszi! :)
2011. okt. 10. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én simán elmegyek egyedül moziba, színházba. Az egyik barátom pont így ismertem meg :)
2011. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az jó, gratulálok. :)
2011. okt. 10. 14:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Általában én is bemegyek a belvárosba plázákba és nézelődök. Nem muszáj vásárolni is, de én ezzel a bámészkodással is rengeteg időt el szoktam ütni. Könyvesboltokba én is be szoktam menni. meg ilyen műszaki boltokba is mobilokat, laptopokat nézegetni. Azt nem tudom, hogy téged érdekelnek-e az ilyesmik.

Mivel úgyis kell szinte minden nap bevásárolnom (kaját), így egyúttal azt is megoldom.

Vagy biciklizek egyet a város körül és akkor is csak úgy nézelődök útközben, elvagyok. Bár most már ehhez elég hideg van.

Vagy ah végképp nincs más ötletem, akkor otthon maradok és netezek, mint pl most is.

Amúgy 28/F voltam.

2011. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. szeretek sütni, főzni, . Szóval ilyenkor elmegyek vásárolni, kitalálok valami finom sütit és megcsinálom. Estére áthívhatod valamelyik barátnődet sütizni :-)
2011. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A műszaki dolgok is érdekelnek engem. :) Amúgy most bicajjal megyek be a városba szerintem. Sütizésről annyit, hogy épp eszem a maradék édességet. :)
2011. okt. 10. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a könyvesbolt helyett könyvtár?

Ott még nyugodtabban lehet olvasgatni a könyveket. Mert ha vásárolni nem akarsz, akkor az a fontosabb, hogy ne nézzenek ki mert olvasgatsz.

2011. okt. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Én is a könyvtárt akartam javasolni :) Már nagyon régóta vágyom elmenni...

Vagy tudod mit? Cseréljünk! Ha vigyázol a gyerekeimre, én elmegyek helyetted shoppingolni :)))) Ja és kivételesen magamnak vásárolnék, nem a gyerekeknek! :)))

2011. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezzel egy gond van: nem szeretem a gyerekeket, így nekem ez nem lenne kikapcsolódás. :( Idegbajt kapni tőlük nem jó szórakozás nekem. :)
2011. okt. 11. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!