Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S! Mit csináljak,...

S. O. S! Mit csináljak, holtbunkó rokonok jöttek mára vendégségbe a nagyihoz, én meg ott üdülök, ezért sajnos találkozni KELLETT velük, de van bennem egy blokk, egy fal, és egyszerűen zárkózott vagyok. Mihez kezdjek? 14/L

Figyelt kérdés
Kérlek adjon vki vmilyen tippet,léci!Nem merek hozzájuk szólni,nem bírok velük lenni.
2011. okt. 11. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel én is hasonlóan vagyok, de nem nagyon érdekel, hogy mit gondolnak rólam.

Bunkónak azért persze nem kell lenni. Ha valamit kérdeznek, röviden válaszolok és kibírom valahogy kényszeredett mosollyal, amíg el nem mennek. De kedélyesen cseverészni nem kötelező velük.

2011. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a holtbunkót honnan tudod? Másik meg mivel te vagy ott neked kell a helyzethez alkalmazkodni.
2011. okt. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat,amugy tapasztalat,h holtbunkok onnan tudom,a multkor is igy cinikusak voltak meg minden,de ugyis mindjárt mennek,tulélem. :-)
2011. okt. 11. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!