Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletet mennyiért találok?

Albérletet mennyiért találok?

Figyelt kérdés
Szolnokon keresek albérletet. Mennyit szoktak kérni? És a rezsire külön kell fizetni? És kauciót is szoktak kérni? Amúgy mi az a kaució? Szoktam látni hogy egy ill két havi kaució szükséges.
2011. okt. 13. 00:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ott szerintem nem sokat, eléggé nyomottak az árak bármelyik másik nagyobb városhoz képest, de neten tudsz nézni hirdetéseket.
2011. okt. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kaució az, amikor beköltözéskor vagy előtte elkérnek 1-2 havi bérleti díjat. Ez egy letét, amit visszakapsz ha kiköltözöl, vagy ha valamilyen kárt okoztál, akkor abból fizetik. Amúgy szinte mindenhol kérnek.

2 féle hirdetés van, az egyik: bérleti díj + rezsi, ami a fix havi bérleti díj plusz a rezsi attól függően, hogy az adott hónapban mennyit fogyasztottatok. A másik amikor minden hónapban ugyanazt a fix összeget fizeted fogyasztástól függetlenül. Ez valamivel ritkább, mint az első eset.

Az árakat nem tudom, de nézzél hirdetéseket és meglátod :) Szegeden 20-30 ezer minimum havonta.

2011. okt. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gyanítom egyszerűbb, ha felnézel egy hirdetési oldalra.

garzont kapsz kb 30k+rezsiért, családi házat meg 100k-ért. talán kicsit pontosíthatnál.

irányár, új néplap tele van hirdetésekkel, rengeteg albikeresős oldal van, ott megnézed mi felel meg az igényidnek is, meg stb.

alapvetően nem drága, pesthez képest majd a fele árak vannak.

2011. okt. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!