Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a fogkefét...

Hogyan tudom a fogkefét fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Csak én használom, de azért inkább nem akarnám megtudni, mi van rajta - ja és nem putriban lakom (mielőtt még valaki erre asszociálna a kérdésből)
2009. máj. 2. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Legegyszerűbben, ha veszel egy újat. Egyébként is pár havonta nem árt újat venni, annyi idő alatt elég sok baci és egyebek rátapadnak.
2009. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Lecserélheted, de lehet fertőtleníteni is (pl. megfázáskor is érdemes), Hyperol tablettából készített oldatban kell áztatni.

Itt elolvashatod a leírását is:

[link]

2009. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
ha pedig nem akarsz venni hozzá semmit,akkor forralt vízzel kell leönteni:)
2009. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Pohárba pici Domestos, rá forró víz, ebbe áztasd ki, utána mosd ki.
2009. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. főzd ki (forrald fel a vízet, és abba pár percig forrald)

2. hyperol tabletta: egyébként is jó ha van otthon, sokoldalú fertőtlenítő szer

3. ezüstkolloidba áztatható

4. alkoholba áztatható

5. vegyél egy újat.

2009. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Biztos nem tenném be a számba a fertőtlenítőben fürdetett fogkefét! Inkább vegyél olcsóbb fogkefét és cseréld gyakran. Pl. a dm-es jó minőségű.
2009. máj. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
61%
Én a mikróban szoktam fertőtleníteni, tedd be néhány percre. Befőzésnél a befőttesüvegeket is ott csírátlanítom. Szerintem jó. üdv
2009. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Végül is igazat adok annak, aki a ne fertőtlenítsd, vegyél újat mozgalom híveként bíztat, mert tényleg belegondoltam, hogy 3-4-5 havonta egy új fogkefe nem nagy cucc, ráadásul ki tudja milyen szart lehetne elkapni a fertőtlenítőtől, meg egyéb hülyeségektől. Szóval köszi a választ mindenkinek, de a kérdés így már érvényét veszítette.
2009. máj. 9. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
A mikrósat nem értem. Ha a fogkevén lévő baktériumokat elpusztítja, akkor a mikro oldalán lévőt miért nem? Szokták mondani, hogy gyakran kell kimosni, mert megtelepednek a baktériumok.
2009. máj. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!