Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » HI-SEC Acél biztonsági ajtó...

HI-SEC Acél biztonsági ajtó vélemények?

Figyelt kérdés

itt olvastam olyanokat hogy többen befürödtek vele, stb,

kívül-belül acélborítás, [link] itt weblap. Véleményetek?


2011. okt. 18. 10:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
38%
Vigyázz vele, mert csillog villog olcsó, de sajnos csak egy hajlított lemez belül karton papírral ! Érdemesebb többet költeni a lakás védelmére! Komoly ajtós cégek pl. Zárka, Andre's, Omega . Itt egy videó ami mindent elárul : http://www.youtube.com/watch?v=xAe_bnW7RrA&feature=player_em..
2011. okt. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

te szerencsétlen! ez a HI-SEC ajtó nem az a kínai mint amit te mutatsz!

http://www.youtube.com/watch?v=lfqU7j-b8V8 ez a hi-sec ajtó!

2011. okt. 30. 07:07
 3/16 anonim válasza:
74%
Mi az hogy "te szerencsétlen" ?! Te IQ bajnok ! Ha értenél egy kicsit hozzá tudnád, hogy a kettő egy és ugyanaz ! Ha a videót is megnéznéd szemüvegben hogy lássad, akkor látnád, hogy simogatják azt az "ajtót". Olvasd el a videó alatti kommentet ! Érdemes ! Én már láttam olyan betörési kisérlet nyomait egy igazi zártszelvényekből készített ajtón ami nem kicsit meghajlott !!! A betörők rendszerint ketten járnak és ha beszeretnének jutni egy ajtón akkor ott iszonyatos erővel és hihetetlen gyorsasággal dolgoznak. Szívesen!
2011. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
81%

A HI-SEC egy kinai szar.

erről nincs mit beszélni.

Hatvanezerért biztonsági ajtót többpontos biztonsági zárral, meg beépített csengővel, beszereléssel, munkadíjjal, régi elszállításával meg még kitudja mivel felszerelve nem lehet kapni.

(persze van ahol 100 ért árulják, még nagyobb átverés.)


Hogy a te stílusodban válaszoljak te szerencsétlen, aki ezt elhiszi az hülye, és még ki is fogják pakolni a lakását.


Ajánlom ezt olvasd el, a filmet nézd meg:


[link]


Ha meg nem kínai, akkor mutasd meg a magyarországi/európai HIVATALOS forgalmazót, netán a gyártó honlapját, stb.

2012. febr. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Egy hete építették be a HI-SEC ajtót...

A gumi tömítések már lepotyogtak...

A felső zár nem működik megfelelően...

Az ajtó szorul és ezért lekopott a bevonat begy helyen...

A kilincs tartó lötyögött ezért meghúztam a csavart. Nem kellett volna mert nem azért van.Azt nem tudom miért.

A meghúzástól behorpadt az egész...

A kitekintő nyílás = nulla....

Az ajtó nyitáskor ropog. Azt mondták, hogy majd lekopik a sasszeg a zsanérban és elmúlik...

Hát egy hét után ennyi....

2012. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A jövőre nézve, okulásul: A HI-SEC sz@r.


Alternatívák:

PRS

Knapp Péter

DTP


Egyik sem zsákbamacska, mindegyik konfigurálható az igények és persze a rászánt összeg függvényében. A lista nem teljes, de az ő ajtajaikat már láttam kívül-belül.

2013. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
A Hisec ajtó,annyira nem lehet szar,mivel abban a házban amiben lakom,szinte mindenkinek olyan van. Amint már mindent Kínában gyártanak,még a menő Sony és Panasonic cuccokat is. A technika a lényeg,nem az hogy hol gyártják. De csak úgy megsugom nektek,hogy 100%-os biztonságot egyik ajtó sem ad. A szomszédomhoz tavaly nyáron töttek be,és neki olyan mostani árakban 3-400-ezer forintos ajtaja van,és mégis betudtak hozzá menni. Amint nekem éppen nemrég vettem Hisec ajtót,és megvagyok vele elégedve. De riasztóm is van,ami egyből a Rendőrségre riaszt. Szerintem egy jó riasztó egésziti ki az ajtót. De azt ne felejtsük el,hogy nincs olyan ajtó,amin nem tudnának bemenni!
2013. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ketilept, nem ez a lényeg. Nyilván bemennek, ha be akarnak, ha máshogy nem, amikor éppen te is bemész. Arról van szó, hogy az alkalmi, vagy nem annyira képzett és elszánt betörők ne a te lakásodat válasszák, ha célt keresnek.
2014. jan. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ebbe a Hisec ajtónak a zárába milyen zárbetétet tudok venni írnátok márkát típust árakar?
2014. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 vprofi válasza:
100%

A kínai ajtó, akár hogy is nézzük azért olcsó, mert ki van spórolva az anyag belőle. Valóban igaz,hogy vannak márkás termékek, de azok nem az olcsó kategória, mert a Sony vezér

képviselet garantálja a Japán minőséget. A kínai név nélküli ajtó, minden darabja más, még arra sem figyelnek, hogy csereszabatosak legyenek. Most kellene cserélnem egy szétvert ajtónak a nyíló részét, hogy ne keljen az egész tokot kiszedni de nem találtam 2 hasonlót:) A WWW.alibaba.com oldalon már 40 dolcsiér lehet megvenni.ami kb 8000 Ft. Azt sem értem miért 7000Ft a zár ha külön kell megvenni, mikor az egész ajtó kerül 8000 Ft-ba. A Hiace ajtó valamivel erősebb, de azért nem vennék olyat, mikor vannak magyar gyártók.

2014. máj. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!