Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Néhány napja megjelent egy...

Néhány napja megjelent egy csomó muslica a lakásban. Nem tudom, mitől, lehet, hogy valamelyik gyümölcstől. De azóta mindent megettünk, vagy kidobtunk, a muslicák továbbra sem tágítanak és egyre többen lesznek. Hogyan írthatnám ki őket?

Figyelt kérdés
Két napja raktam ki üvegbe vörösbort, abban mindig van belepusztult, de nem veszem észre, hogy kevesebben lennének. Van megoldás?
2011. okt. 21. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Öntsd ki a bort is.
2011. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy a vörösborba, vagy egy tál ecetes vízbe tegyél mosogatószert, így azt megkóstolják, és beledöglenek. nekem ez tavaly bevált, de most én is ezzel küzdök, és szarnak a csalimra. Vidd ki a szemetet is, hátha abban van valami gyümihéj, minden zöldséget, paprikát, citromot tégy be a hűtőbe.
2011. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Jól nézz szét a konyhában.Mert lehet,hogy krumpli rohad valahol és azt nem veszed észre.Nálam is ez volt.Állandóan tele voltunk muslincával és a kamra eldugott sarkában volt a krumpli ami már elég szottyos volt.Kipucoltam a kamrát és eltűntek a muslincák!
2011. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is nagyon küzdök velük, de szerintem idén invázió van. Többektől hallom, hogy kipusztíthatatlanok. Ráadásul nálunk nincs is gócpontjuk, mert még a nappaliban,hálóban is ide-oda szálldogálnak pedig ott aztán tényleg nincs étel/ital. Ezt az ecetes, mosogatószeres praktikát kipróbálom, köszi szépen!
2011. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam azóta jelentek meg amióta a szobanövényeket a kinti hidegek miatt behoztam a lakásba. Lehet nálad is onnan jönnek.
2011. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!