Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vettem egy ultrahangos hidegpá...

Vettem egy ultrahangos hidegpárásítót, mert nagyon száraz a levegő. Normális, hogy már 10 perc használat után is nyirkos a teteje, később pedig pocsolyában áll a víz körülötte?

Figyelt kérdés

ilyen típusú: www.provitamin.hu/egeszsegmegorzo-keszulekek/parasito-keszulekek-c51/solac-hu-1050-ultrahangos-hidegparasito-p824.html

lehet egy másik fajta nem okoz ilyen gondot?



2011. nov. 15. 08:26
 1/9 anonim válasza:
Szia! Nekünk is van ultrahangos hidegpárásítónk, sokat használjuk, éjszaka folyamatosan megy kb 12 órát. Soha egy csepp víz sem volt még se rajta, se körülötte. Pedig majdnem a max. fokozaton megy. Szerintem a tiéddel vmi nem oké.
2011. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

[link]

Nekünk ilyen van. Ha a parkettára teszem, bizony nálunk is borzasztó nedves lesz körülötte egy idő után.

Fontos, hogy viszonylag magasan legyen (a pelenkázó szekrény szélén szokott nálunk lenni). Akkor abszolút nincs ilyen probléma.

Nálatok hol van?

2011. nov. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nálunk is asztalon van. most napközben az asztalra tettem a kiskádat és abba. de ezek szerint ez nem normális és jobb lenne visszavinni.
2011. nov. 15. 17:38
 4/9 A kérdező kommentje:

visszavittem, kaptam helyette egy másikat, ugyanazt a típust.. már lényegesen jobb a helyzet, de még mindig lecsapódik a készüléken a víz és 20 perc használat után az asztal is vizes.

nálatok semmi víz nincs körülötte és a készüléken?

2011. nov. 18. 11:15
 5/9 anonim válasza:

Szia!

Második vagyok. Minimális víz nekünk is lecsapódik a készülék körül, de ne tócsára gondolja, és igazából tényleg csak nyirkossá teszi a felületet. A gépen pedig abszolút nincs lecsapódás.

Sajnos a te készülékedet nem ismerem, és sajnálom, hogy még csere után is fenáll a probléma.

2011. nov. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én úgy tudom, azért lesz tócsa, mert ezeknek a típusoknak nem olyan jó a víz elporlasztása, nagyok maradnak a vízcseppek, amik nem csak lebegnek a levegőben, hanem leesnek, lecsapódnak. Nekem Boneco párásítóm van, azzal soha ilyen gond nem volt. Én is próbálkoztam mindenféle-fajtával, de mindig volt valami gond. Ezt már 2 éve használom Salvus vízzel is, és semmi baja :)
2011. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Solac párásítók állítólag nagyon rosszak.
2012. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekünk is ilyen van és nálunk is tócsa van (tetején és alján is), így tálcán van. Ráadásul hangos is így éjszaka kikapcsoljuk. Nektek is zajos? Most nézek másikat, ezt pedig vissza viszem szerintem.
2012. jan. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Olyan helyre kellene tenni, hogy a víz mikrocseppek hosszabb utat tudjanak megtenni, amíg szilárd felülethez érnek. Akkor van idejük elpárologni. Esetleg valami nem gyorsan fújó ventillátor légáramába lehetne hylyezni a párásítót. Az könnyen messzebbre szállítja a víz cseppecskéket így több idejük volna elpárologni.
2013. márc. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!