Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bejárati ajtón beáramló hideg...

Bejárati ajtón beáramló hideg ellen valami tipp?

Figyelt kérdés
A gondom az lenne, hogy alul-felül, oldalt áramlik be a hideg. Huzatfogó párnát már készítettem, de nem sokat ér. Van valakinek valami tippje? Bérlem a lakást.
2011. nov. 16. 04:37
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki.

2011. nov. 16. 04:42
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Szigeteld le körbe, lehet kapni azt hiszem/Pur fix/a neve keskeny ragacsos szivacs csíkokat fel van tekerve a csomagban, és nem nagyon drága.
2011. nov. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

6:20 Szia erre gondoltam.

[link]

2011. nov. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem megpróbálom.
2011. nov. 16. 07:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne szivacsosat vegyél, mert hamar tönkremegy és nehéz eltávolítani a maradványait az ajtóról.

Vannak öntapadós gumi szigetelők különböző profilban és szélességben. Rajta van a dobozán, hogy melyiket milyen nagyságú rés tömítéséhez ajánlják.

Ha alul is megy be a hideg, ragaszthatsz ajtóseprűt a bejárati ajtótokra.

Ilyenekre gondoltam:

[link]

[link]

Először nekünk is szivacsos volt, alig bírtam lekaparni (késsel) a ragasztócsíkját az ablakokról. Most gumis van (különböző profilokban) és sokkal jobb. Tartósabb is, és ha mégis le kell venni (pl. festés miatt), sokkal könnyebb leszedni.

Mindegyik barkácsáruházban kapsz ilyen tömítőszalagokat.

2011. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még ma utána járok és megcsinálom!
2011. nov. 16. 08:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt a helyzet. Úgy oldottuk meg, hogy varrattam bútorkárpitból egy plafontól pont a padlóig érő, dupla rétegű szélfogó függönyt, ami 1,5-szerese az ajtónak. Varrattam rá behúzót és úgy húztam be, hogy kétoldalt faltól falig érjen. Azóta nincs sem huzat, sem hideg. Nem is tudom miért nem jutott előbb eszembe :)
2011. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!