Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2,2 méter magas szoba nagyon...

2,2 méter magas szoba nagyon alacsonynak számít? Mi éíptünk a házhoz, és mivel már ott van a másik ház fürdősz. Ill. konyha ablaka, nem lehet ennél magasabbra építeni. DE én félek h ez nagyon alacsony. Nxugtasson meg vki.

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Legalább 2,6m kellene, de inkább 2,8.

Üvegtéglával meg lehetne oldani, vagy ezt lesüllyesteni egy-két lépcsővel. Ilyen alacsonyat ne építsetek, mert luk lesz. Olyan putris. Kár elrontani, találtok erre jobb megoldást. Pl egy kis 60*60 cm világítóakna?

Vagy ferde tető, mint a gyáraknál, s a másik kilső fele magasabb lenne. Vagy a közepe.

2009. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
üvegtégla???
2009. máj. 11. 11:49
 3/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok...
2009. máj. 11. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem alacsony. Legalább 2,6 méternek kellene lennie. De az üvegtégla nagyon jó megoldás,át nem lehet látni rajta egyáltalán,viszont teljesen átereszti a fényt. Tüzépen és Üvegeket árusító boltokban is lehet kapni.(Bár úgy emlékszem,nem olcsó) de egyszer kell megvenni.
2009. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam a tetőtéri szobák 230 "magasak" ettől nem lehetett magasabb.De elég,mert mi is alacsonyak vagyunk,kellett a szigetelésnek a hely stb.

Kicsit fura felmenni,de csak azért,mert régebbi építésű a ház és lent meg majd' 3 méter a belmagasság.

2013. febr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!