Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Biztonsági fóliát utólag is...

Biztonsági fóliát utólag is lehet az ablakra szerelni, vagy a teljes ablakot cserélni kell hozzá?

Figyelt kérdés
2008. márc. 31. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
van amit utólag is lehet, de az már tényleg a parasztvakítás kategória szerintem...
2008. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, szakemberek nekunk is azt mondtak, hogy lehet utolag ratenni, de az mar nem ved meg igazan.
2008. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lali az állat ***** válasza:

Műanyag nyílászáróknál könnyen megoldható és teljesen normális dolog,bár az igaz,hogy egyszerűbb lett volna eleve 3+3 ragasztott biztonsági üveggel kérned.

A 3M biztonsági fóliák drágák,de jók. Sajna nem tudom ki foglakozik utólagos fóliázással (én csak egy egyszerű ablakos vagyok :)),de találsz hozzá szakit-ha máshol nem,talán a 3M oldalán,vagy tudnak segíteni.

2011. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!