Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen jelei vannak annak ha...

Milyen jelei vannak annak ha szen-monoxid visszajott a hazba? Esetleg mikor gyanakodjak ra? Milyen tuneteket okozhat? Ha szen-monoxid van a hazban akkor a gyertya azonnal elalszik? Cserepkalyhanal akkor is visszatud jonni ha mar le van zarva?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy sokat kerdezek de manapsag annyiszor hallani...kerestem mar tobb helyen ilyen jelzo eszkozt de eddig nem kaptam meg sehol :/
2012. febr. 6. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig ilyen készüléket nagyon sok helyen árusítanak.

Milyen jelei vannak ?..Hát ha gyengébb a dolog nappali esetben fejfájással kezdődik.

2012. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaaa...még a gyertya. Az a széndioxidra alszik el,mondjuk pincében.Nehezebb a levegőnél és alulról kezd feltöltődni a helyiség.

A szénmonoxid pedig keveredik a levegővel.

2012. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fáradtság, levertség, bágyadtság, fejfájás, aluszékonyság.


Ez gáznál probléma, mert ott CO keletkezik tökéletlen égésnél, vegyes tüzelés kormol vagy kialszik.

2012. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fejfájás mellett,olyan érdekes,eufólikus érzés,minta nem is lennél ott egy-egy pillanatra,hanem kivűlről néznéd a szobádat,valamint édeskés,fura érzés a nyelvgyökön,valamint a szájpadlás hátsó részén...közvetlen az eszméletvesztés előtt.

Ezt mentős barátomtól tudom.


-Érzékelőt a "Honeywell"-t ajánlom,az nem kínai gagyi...igaz 15e körül van.

2012. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!