Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha a nem lakott lakásban a...

Ha a nem lakott lakásban a negyediken elzártam a vizet és megnyitottam a csapokat az elég hogy ne fagyjon el semmi? Azt mondták hogy attól hogy elzárzam még a falban a csőben van víz?

Figyelt kérdés
tiszta para vagyok átfolyós vízmelegítő van- műanyag ablak, szigetelt fal van
2012. febr. 6. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Temperáld a lakást kb. 5-8 fokra, és biztos nem kell ilyentől félned. A lakás állagmegóvásában is segít, hogyha nem -20 fok van odabenn.
2012. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg a lezárási helynél kellene leengedni a rendszerből a vizet úgy, hogy egy magasabb helyen levő csapot is megnyitunk, hogy levegőt kapjon.
2012. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pangóvíz akkor is marad! Kompresszorozni kell!
2012. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A csövekben ettől még benne van a víz, fagymenetsíteni kell a lakást.
2012. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hogy nyomassuk ki kompresszorral? hogy legyen fagymentesítve? akkor valószinű hogy most a nagy hidegekben elfagytak a csövek ugye?
2012. febr. 7. 09:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ha volt mínusz a lakáson belül.
2012. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha már el van zárva és le lett valamennyi engedve a rendszerből, akkor kevés az esély a szétfagyásra. A lényeg, hogy legyen levegő a rendszerben, hogy tudjon a víz/jég tágulni.
2012. febr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!