Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ért valaki a központi fütéshez...

Ért valaki a központi fütéshez? Mitöl van, hogy az egyik helyen még forró a csö, és aztán meg hideg?

Figyelt kérdés

Mit lehet csinálni ilyenkor? Csak mert m

ár megfagyunk. Ég a kazán,a viz is majdnem forr,de nem jo vmi...


2012. febr. 14. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
levegő van a rendszerben!!Légteleníteni kell a rendszert
2012. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ez már megtörtént.
2012. febr. 14. 21:55
 3/16 anonim ***** válasza:
Vagy nincs keringető szivattyú vagy elromlott
2012. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
az első vagyok:Ha nincs keringető szivattyú akkor melegítsd fel a kazánt jó forróra hogy remegjenek a csövek.Zárd el azokat a radiátorokat ahol meleg a hidegeket hagyd nyitva.A tartályból ha tudod old meg a víz kiáramlását
2012. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most lett kicserélve. Már 2 hete nincs fűtés nálunk. :'( A szerelő "megcsinálta",csak éppen nem jó még most sem. :S Apu azt mondta,h lehet,h valami jégdugó vagy nem tudom mi lehet..
2012. febr. 14. 22:01
 6/16 A kérdező kommentje:
Am radiátor sehol nem meleg,csak 1 cső forró,az is csak 1 darabig. :S
2012. febr. 14. 22:04
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha a keringető mellék ágba van kötve akkor iktasd ki és nyisd meg fő ágat. Más ötletem nincs.


De amúgy az normális, hogy ha működik a szivattyú egyszer forró másszor nem míg fel nem melegszik a víz...

2012. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Milyenek a radiátorok?Ha olyan lapradiátoraitok vannak akkor ahhoz kell egy csavarhúzó és az egyik végén van egy csavar , azt nyisd meg kicsit és addig nyisd ameddig jön belőle a levegő (ezt hallani fogod) és amikor víz jön akkor zárd el egyből.Ezt az összes radiátorral el kell ismételni.
2012. febr. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Talán akkor a "szerelőt", aki ilyen vacak munkát végzett visszahívhatnátok...
2012. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hiszem feladta apu. Már 1 hete minden nap hazajön a munkából,és este kb 10óráig ezzel szenved. De hát ha a szerelő sem tudta megcsinálni,akkor nem tudom... Max megfagyunk. :S
2012. febr. 14. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!