Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 92000 Ft-ból vagy 122000-ből...

92000 Ft-ból vagy 122000-ből hogy lehet megélni 2 vagy 3 fő? Ez átlagnak vagy alattinak számít Magyarországon?

Figyelt kérdés

A hitel, a számlák, a közösköltség, a bérlet, befizetve.


92000 Ft elég arra hogy 2, 3 fő megéljen nem?

Anyum nem lakik velünk, csak néha eszik itt ritkán, tehát kaja terén 2 fő inkább.


Milyen kajákat lehet ennyiből venni?


Tehát ez a pénz kéne:

- kaja

- tisztasági dolgok

- esetleg szórakozás

- ruha szezononként


3 nő: anya, én 21, húgom 18


És 122000 forintból?


Ki hogy osztaná be, illetve ti mennyiből éltek meg és hogyan?


2012. márc. 24. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Kaja: 30-40 ezer Ft. Tisztasági dolgok:10 ezer, 10-10 ezer szórakozás, a többi ruházkodás, amit nem kell havonta ismételni.
2012. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fennmaradó összeg a 92, vagy 122 ezer?
2012. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

várom még a válaszokat, zöld kezek mennek!


most 92000, később lehet 122000 lesz - nyártól hitelfixálás vagy mi.


azért kérdezem mert ma leültem anyummal hogy akkor nézzük meg hogy pontosan mire mennyi megy el és mennyi pénzt kéne tudunk beosztani, mert elegem van hogy mindig azt mondja hogy nincs pénz, meg így meg úgy, állandóan azt hallgatom, hogy ezt se tudjuk megvenni meg azt se...


aztán most hogy kiderült ennyi van, szerintem ez nem is olyan gázos... és nem is tudom hogy osztotta be eddig...


következő hónapban én osztom be :D

2012. márc. 24. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hitel és a rezsi után marad 92.000.-,az két személynek nagyon sok. Elég a kajára,tisztítószerekre 30.000.-,és akkor nem kell koplalni,csak okosan vásárolni és otthon főzni.
2012. márc. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
130ezer ftból élünk ketten, úgy hogy albérlet+rezsi+kaja+ a többi... szóval ne panaszkodj, bőven sok.
2012. márc. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem én panaszkodom, anyukám csinálja.


én most láttam csak számszerűsítve hogy pontosan mennyit kéne tudnia beosztania... - GYK-n meg láttam hogy sokan kevesebből vannak el.


régen is gondoltam hogy túljátssza, mert ha kellett a tankönyv kicsit hisztizett hogy milyen drága, meg így nincs pénz meg mittomén utána másnap már vehettem is akciósan 17-ért az atlaszt -a hitel emelkedése előtt meg 142-nk maradt otthon...


én el nem tudom képzelni mire megy el ennyi pénz, mert kajából se eszünk olyan hűdesokat meg drágát, nálunk nincs chips, üdítő, csoki is rudi formájában jó ha heti egyszer...

bulira nem ad pénzt, és ruhát se vettünk már hónapok óta...

ok, most volt pár plusz kiadás de ezek ilyen évente 1x,2x előforduló dolgok de már kölcsön is kért...


valamit rohadt rosszul csinál, mert nem érzem hogy 92-t költenénk kajára, tisztítószerekre egy egyszerű hónapban...


úgy látom tényleg át kell vennem az irányítást...-_-

2012. márc. 24. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó,ha ennyi marad.Én Gyed-en vagyok:50eFT-ért,párom 3műszakba dolgozik:90-100e FT-ért,a kislányom 7hónapos múlt.Tehát 150eFT-ból élünk 3-an,és ebből kell kifizetni az albérletet+rezsi+hitel=90-100eFt/hó,tápszert, pelust,ruhát babónak és a kaját...stb.Szóval én örülnék,ha nekünk ennyi maradna.
2012. márc. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!