Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Az elektromos kábelekkel...

Az elektromos kábelekkel lehet a gond a lakásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egyik szobánkban vettem észre pár fura dolgot. Pl: a sz.gépet alvó módba rakom, lekapcsol meg minden. Az asztalon van egy kis asztali lámpa. Ha felkapcsolom, akkor a gép automatán bekapcsol. Eleinte azt hittem h hozzáérek az egérhez vagy ilyesmi, és azért indul újra a gép. Ugyanez van ha a lámpa ég, a gép ismét alvóra, lámpa kikapcsol, erre a gép megint bekapcsol.

De van amikor felnyomom a kislámpát, és a tv-ben ugrik egyet az adás.

Ezek mitől vannak? A kábelek nem lennének rendben a falban? Amúgy a tv a szoba másik felében van, egy másik konnektoron.

Remélem tudtok segíteni. Előre is köszönöm!



2012. márc. 30. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig valószínű, hogy az egér kapcsolja be, főleg ha optikai egér van, ezek lehetnek annyira érzékenyek, hogy akár az asztal pici megmozdítására vagy hasonlóra is reagálnak. Próbáld ki, hogy leteszed a lámpát a földre, szertem akkor nem fog felébredni a gép.
2012. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hú, nagyon szőke leszek, ha jön egy pasi, jól kinevet,amiért nem tudom az elnevezéseket, de szerintem az a baj, mint nálam volt a régi lakásomban. Van a falon az az izé, amit lecsap néha, biztosíték talán? Na azt kellett kicserélni, mert nem bírta a "sok" elektromos cumót. Pl. ha bekapcsoltam a porszívót, kikapcsolt a szgép és fordítva.
2012. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!