Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám a látvány...

Hogyan tudnám a látvány kandalló-konvektorunkat "elnémítani"?

Figyelt kérdés

Sajnos nem öntött vas, így éjszaka óránként 5 percet kattog és én még csak csak meszokom, de hamarrosan érkezik hozzánk egy pici baba aki szerintem ezért nem fog egy éjszakát se átaludni :o(

Kérem valaki segítségét, hogy mit lehetne vele tenni.Elég drága darab volt és tényleg nagyon szép....csak hangos...


2008. ápr. 16. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

sehogy.

ez ezzel jár.


egyébként szerintem a jövevény gyorsan hozzá fog szokni.

2008. ápr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzetek van, akkor megoldás lehet az, hogy összenyitod a lakást és 6-os fokozatba teszed. Ilyenkor csökkentett terhelésen megy, kb 33%-os teljesítményen. Ha ez egy Fég Zeusz F 8.50-es látványkonvektor, akkor az kb 0.25 m3 gázt fogyaszt óránként csökkentett módban. Ha nem bírjátok a meleget vagy spórolni akartok - ki nem? - akkor sajnos semmit nem lehet tenni, hőtágulással járó tünet. Ha lekapcsolás után is kattog azt lehet orvosolni.
2008. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!