Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megbízható, szépen dolgozó...

Megbízható, szépen dolgozó burkolót ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
Egy kis panellakásban előszoba, fürdő, Wc lenne mindössze.
2012. ápr. 8. 09:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Na persze olcsó, és gyors is legyen:)
2012. ápr. 8. 10:02
 2/5 anonim ***** válasza:

biztos te is budapesti vagy mert azok kérdeznek így,

soprontól-debrecenig mindeki

2012. ápr. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a Kovács Józsi a szomszédban. Kitűnő munkát végez, és olcsón. Majd átküldöm hozzád, úgysem laksz messze.
2012. ápr. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen. Hiába ajánlom én az ország nyugati csücskéből Gipsz Jakabot, ha Te éppen a keleti csücskében élsz. Bár gondlom van az a pénz, amiért Jakab barátunk átutazik oda :)
2012. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz akik finoman arra céloznak hogy kiírhatnád hogy hol laksz.Ez a minimum.De szerintem is Pesti vagy mert ők nem tudnak más helyet elképzelni mint a főváros mintha azon kívül nem is lenne élet.De mivel hogy így kérdeztél válaszolok én is így, és még nem is fogok hazudni.Él egy rokonom Kanadában aki speciel burkoló ő ingyen megcsinálná csak egy heti szállást étkezést és persze az oda vissza repülőjegyet kellene állni így ő is haza tudna jönni.
2012. ápr. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!