Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Büntet a tűzoltóság, ha a...

Büntet a tűzoltóság, ha a panellakásom előtt rács van?

Figyelt kérdés
A szomszédom és én elzártuk magunkat (egy kis folyosót) egy ráccsal. Büntetnek érte? 10 emeletes panelházról van szó, Budapesten.
2012. ápr. 23. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Pont tegnap láttam egy riportot erről a TVben.

Ha jól emlékszem, akkor min. 60.000 Ft-ra büntethet már akkor is, ha pl. hűtővel, cipősszekrénnyel, virágládákkal, stb. leszűkíted a folyosót és nincs meg az asszem 70 cm.


Viszont öröm az ürömben, hogy mivel ketten vagytok a "rács mögött", és közösen határoztatok a rács létrehozásában így a bísrágot is megoszthatjátok!


Az már más kérdés, hogy hogy tudják behajtani ezeket a bírságokat...

2012. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

duplán bünteted magad


ha ellenőriz akkor csak simán büntiznek

ha tűz van, akkor meg nem tudnak bemenni, és leég a lakásod.


Viszont, ha átalakíttatjátok a házat, engedélyeztetitek, akkor nem lesz vele gond.

2012. ápr. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van.3 szomszédunk csináltatta annó.mikor ide költöztünk akkor is már megvolt.De sok szomszédnál a többi szinten is van.Elvileg büntetnek:S.Nem tudom azokkal a panelekkel mit csinálnak ahol zárt folyosó van.Érdekes mindenesetre ez az egész.A sok barom miatt van már megint...
2012. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha csak a bejárati ajtód előtt van rács, akkor azt nem büntetik.
2012. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!