Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Oleo Mac láncfűrészem nehezen...

Oleo Mac láncfűrészem nehezen vagy néha egyáltalán nem indul melegen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Üzemanyag van, kapja, gyertya ad szikrát.Hidegen sokkal könnyebben indul, de egy tank kihasználása után alig akar beindulni.A gép egyébként szinte új.januárban vásároltam és vagy 30 q fa lett vele összevágva sosem túlerőltetve.Természetesen jótállásos, úgyhogy szervizeltethetem, de talán valami banális baja lehet??
2012. máj. 27. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Az hogy Oleo Mac nem pedig Makita vagy pl: stihl.
2012. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nahát köszönöm ezt az értelmes választ.Nem azt kértem hogy szóld le.Nehogy azt hidd már hogy csak te tudod mi a jó márka láncfűrész téren.Elmondanám hogy ez se egy utolsó vacak és különben sem erdőirtásra lett vásárolva hanem otthon némi tűzifa darabolására.Istenem mekkora egy iq betyár már!!!!Az ilyenek miatt rühellem már ezt az oldalt!!!!!

Mellesleg megoldódott, sok volt az olaj a benzinben.

2012. máj. 27. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem akartam leszólni senkit csak az őszintét mondtam .Én már vettem 30000ft os benzines fűrészt ami 1 évig bírta majd 20000 -ért akarták felújítani.Azóta is a műhelyben porosodik az asztal alatt.Majd vettem 50-60 ezer ért egy makitát ami 5 éve megy.
2012. máj. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
utolsó az oleo mac nem 30000ft os gép és főleg meg nem renyhe mkita,2év garanciát a stihlre nem adnak erre igen.nézz utána aztán fikázz
2012. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért csak van itt aki ért is hozzá! És ha már a piszkos anyagiakat említjük 52 ezer volt!
2012. jún. 15. 17:20
 6/8 anonim válasza:
nekem új 952 esem van de munkába több oleomacot is használok,bozótirtó stb(755 master)
2012. jún. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az oleo mac hobbi kategóriában tudja azt amit a "nagy ismert" márkák csak kétszer ennyi pénzért! Ez nem egy kínai gép aki még nem próbálta az ne ajánlgasson stihlt mert azok csak a profi gépekben jók! A kettő nem egy kategória! :)
2012. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olyan Oleo Mac-ot mondani ami nem profi kategóriában megy úgy és addig mint egy Stihl 025-Ms250 -Ms251...Ami az Oleo-Mac gépekben jó az a Komatsu klónok pl Gsh 560 vagy Efco Mth 5600-és itt a vége is .Oleo saját tervezésű gépei mind nyögvenyelős 20 évvel ezelőtti konstrukciók ami már akkor se számítottak úttörő megoldásoknak.
2021. ápr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!