Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A samott tégla kormos marad?

A samott tégla kormos marad?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy kandallót ,és ma próbáltam ki.Egy fél napot égettem vele és a samott tégla a hátulján kormos lett .Az a korom leég róla vagyis csak ideiglenes mert új és most volt először begyújtva vagy ott marad ?
2012. jún. 5. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

leég. viszont arra figyelj, hogy a tűzifát most vedd meg és fedett helyen szellősen pakolva szárítani kell felhasználásig (azaz télre) ellenkező esetben vizes fával minden lesz csak meleg nem. (korom,füst,büdös,kátrány stb)

a kandallóüveget meg úgy tisztítsd, hogy papírtörlőt bevizezel belemártod a fahamuba és letörlöd a kormot az üvegről ha lejött tiszta törlővel át törlöd és ragyogó tiszta lesz. nem kell súlyos ezreket költeni tisztítófolyadékra. :)

2012. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen ,úgy tervezem hogy nemsokára fogok venni .Köszönöm a választ
2012. jún. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!