Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ebben a...

Lehetséges hogy ebben a forróságban a hűtő nem hűt rendesen?

Figyelt kérdés
Vacsorára teavajat ettem ami eddig mindig kő kemény volt mikor kivettem a hőtőből. Most meg olyan lágy volt hogy rögtön tudtam kenni. Aggódom hogy baj van a hűtővel és minden megromlik benne.

2012. júl. 2. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2012. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,és ilyenkor mi a teendő??? nem fog hamar megromlani a mi benne van(nem kevés kaja+a fagyasztó).
2012. júl. 2. 23:55
 3/9 Antimod ***** válasza:
Kapcsold erősebb fokozatra. Logikus, hogy kevésbé hatékonyan hűt, ha a környezetében több a hő.
2012. júl. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van fokozatkapcsoló akkor nagyobbra kell állítani.
2012. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szigetelés oké az ajtón?
2012. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem jó a szigetelés,eddig sosem volt probléma! 3-ason volt 4-esre vegyem,vagy 5-ösre? 5 a max.
2012. júl. 3. 00:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Told rá az ötöst szerintem.
2012. júl. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 EagleHUN ***** válasza:

A magasabb fokozatra kapcsolás melett próbálkozz azzal is hogy puffer (vizet) teszel be. Ásványvizet vagy valamilyen zárt edényben ivóvizet hűtesz. Úgy fektesd el belül a polcon hogy hozzáérjen a hátsó falhoz az a leghidegebb.

A levegőnek rossz a hőtároló képessége!

Ezért ne nyitogasd az ajtót túl gyakran.

És emiatt ha negyedig-félig üres a hűtő az már gond. Romlik a hatásfok nő a fogyasztás.

Ezt azoknak is írom akik elutaznak de 2 szem paradicsom miatt bekapcsolva hagyják a hűtőt. Rakják tele vizes palackokkal.

2012. júl. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,feljebb tekertem és már teljesen jó!:)
2012. júl. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!