Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos a meleg...

Mennyire hatásos a meleg ellen a hővisszaverő fólia az ablakon?

Figyelt kérdés
Nagyon meleg van a lakásban, főleg a hálóban. Már a kora hajnali Nap is oda süt és ez a nap előrehaladtával egyre rosszabb, hiába húzom le a redőnyt. Semmi fa, vagy árnyék nincs ami védene. Azt hallottam, h ezek a fóliák az ablakra ragasztva valamicskét védenek a forróságtól. Tapasztalatokat kérnék ezzel kapcsolatban. Van-e értelme beruházni egy ilyenre?

2012. júl. 7. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az kb akkor ér valamit ha viszonylag hidegek még a falak, ezt lehetőleg még a forróság előtt be kell vetni. Ha most vetnéd be akkor nem lenne semmi értelme mert a falak meg a szoba átmelegedett így ha még be is van csukva az ablak ugyanúgy meleg lesz mert a falak már melegebbek és csak jobban felmelegednek nappal, és a levegő meg csak állni fog a szobában ami maga a pokol. Nálam is hiába volt csukva az ablak hiába volt teljesen lehúzva a redőny semmit nem ért, csak rosszabb volt.
2012. júl. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence_ ***** válasza:
Ha kívülről felrakatod akkor sokat ér. Öntapadós tépőzárral raktam fel.Nekem bevált.
2012. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!