Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel tisztítjátok az otthoni...

Mivel tisztítjátok az otthoni medencéteket? Megéri egyre beruházni és algaölőt plusz kórt venni? Olcsóbb vagy egészségesebb a strandnál?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egészségesebb. Gondolj bele itt csak te meg gondolom a család fürdik.


Én tettem egy hordós zuhanyzót így nem is lesz tiszta zsír az izzadságtol.


Ami lényeg ,hogy legyen mindig letakarva ,ha nem használjátok és néha tegyetek bele klort, algaölőt és mondjuk 4000literhez 1 liter hipót. Tudom ,hogy durvának hiszed ,de megéri! Utána pár napig hagyd állni a vizet az összes trutyi leül a víz aljára onnan meg mondjuk egy nedves porszívóval kiszívhatod.


Garantáltan tiszta olcsóbb higiénikusabb medencéd lesz mint a strand.

A strandnak mondjuk közösségi szerepe is van..:)

2012. júl. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bamboochatheone ***** válasza:
Alga ellen beválik a rézgálic is fél kiló úgy 7000 literbe. Szép kék lesz a víz, de nem lesz algás ez biztos, és nem ártalmas.
2012. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!