Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szoba falfestéséhez milyen...

Szoba falfestéséhez milyen festék típús lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 11:57
 1/8 anonim válasza:
Ezt a dolgot mindenkinek magának kell eldöntenie,rengeteg anyag van manapság a piacon.A választás attól is függ, hogy mire használod a szobát (egésznapos esetleg háló), nyilván egy sötét szobában nem biztos, hogy öröm eltölteni a délutánt lámpafény mellett. Én a szobámat héra platinummal festettem ki szép sötétbordóra,de én csak aludni megyek me.Sima diszperziós falfestékből ilyen sötét színeket nem lehet kikeverni,de ha neked nincs is rá szükséged akkor vegyél diszperzióst (csak hérát)és azzal fess ki fedőképessége annak is jó és árban is kedvezőbb.Vagy ha a természetesség híve vagy akár ki is meszelhetsz, de ez már egy kicsit régi módi eljárás.
2012. aug. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a festék színeket kérdeztem, hanem a típusokat?
2012. aug. 2. 21:10
 3/8 anonim válasza:

Írtam,hogy szerintem a diszperziós festék az megfelelő,az már pedig egy típus,vagy ha az nem fekszik akkor ott dulux,van belőle az a túró állagú festék,az is nagyon jó minőség és gyorsan is szárad,igaz ez kicsit drágább.

(Ha penészedik a szobád,akkor használj festés előtti penészlemosót,ez literes üvegben pár száz forintért kapható,illetve festékbe keverhető is létezik belőle.)

2012. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor bocsi, annyira nem vagyok jártam a festékekben :)
2012. aug. 3. 14:54
 5/8 A kérdező kommentje:
diszperziós festék az milyen?
2012. aug. 3. 14:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a HÉRA vált be.Viszonylag nem drága, elég jól fed, és könnyen szinezhető.
2012. aug. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

aha, a héra az jó minőség,14 literes vödörben lehet kapni(fehér) olyan 3-4 ezer forint környékén.

trilak aquacolor-ral pedig olyan színűt keverhetsz belőle amilyet akarsz.Az kb. 500-700ft színtől függően

2012. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dúlúx xD
2012. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!