Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Két hete költöztünk új lakásun...

Két hete költöztünk új lakásunkba. Sajnos az előző tulajdonostól már értesültünk, hogy számíthatunk egy bizonyos kopogó hang megjelenésére, ami állítólag épületzaj. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
A lakás alsó szintje 6 éve, a tetőtérbeépítés 2 éve készült el.A kopogást a tetőtér környékéről hallottuk, s sajnos elég hangos volt. Először gyorsan indult, aztán meg lelassult teljesen, míg meg nem szünt. Nagyon zavaró.Statikai probléma nincs, ezt az előző tulaj megnézette.Időjárással nincs összefüggésben a hang megjelenése.(Ez eddig éjjel 11-12 óra körül fordult elő) Férjemet fa recsegésére, vetemedésére , míg engem vízcseppekre emlékeztet a hang, ami leginkább a felső szoba egyik fala felől hallható. Nagyon szeretném, ha építési vállakozók, építészek vagy aki már találkozott ilyen goddal, megpróbálna tanácsot adni.
2008. máj. 10. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

:OO

szerintem ez kopogó szellem!

hívjatok szelleműzőt!

2008. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
SZia! Anyukámék egy szobájában lehet hasonló hangot hallani, olyan mintha cseppegne a víz. Már régóta ott laktunk mikor felfigyeltünk a hangra, azt hittük, hogy beázott a tető és csöppög a plafonból a víz, de víznek nyoma sincs. Akkor megnéztük a padlást is de semmit nem találtunk. Néha még mindig lehet hallani, de már megszoktuk:-)))) és náluk is általában az esti éjszakai órákban lehet hallani, de sajna a mai napig nem tudjuk mi az oka:-((
2008. máj. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben éjjel hallod, akkor biztos, hogy vetemedik valami. A levegő lehűlése okozza (hiszen éjszaka már nem tűzi a nap) és ezért hallod. Erre igazából nem lehet "megoldást" adni. Nem olyan fát kellett volna beépíteni anno oda, ahova be lett építve.
2008. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

Mi 6 eve lakunk a hazunkban, 1999-ben epult, es azota is folyamatosan hallatszodnak a tetoterbol zajok. Nalunk olyan, mintha valaki jarkalna fent, allati nagyokat tud reccsenni.

Nekem is azt mondtak, hogy (barmily hihetetlen), a homerseklet ingadozas okozza, es hogy ezzel nem lehet mit csinalni. Reggel is lehet hallani, meg este is, neha napkozben is.

En mar megszoktam, mar nem zavar.

2008. máj. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!