Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy Budapest...

Miért van az, hogy Budapest közelében nagyon nehéz normális lakást/házat találni amibe beköltözne az ember?

Figyelt kérdés

lelakottak, ízléstelenek, vagy csak rossz az elrendezésük, és drágák ahhoz képest. De ha egyel feljebb lévő árkategóriát nézek, még ott se találok olyat amire azt tudom mondani hogy na erre ha telne... legfeljebb a mérete kedvezőbb.

Bezzeg a vidéki nagyvárosokban. Ott több is van ami érdekelne, de ki a fene lakjon pl Kecskeméten vagy Esztergomban és akkor onnan bejárni Pestre, semmi értelme..


Tényleg ennyire nem egyszerű vagy mi lennénk ilyen finnyásak....?


2012. szept. 3. 17:40
 1/3 A kérdező kommentje:
persze csak albérletre gondolok... :/
2012. szept. 3. 17:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi is és az ismerőseink is találtunk. Mi az Üllőin lakunk, legfelső szint, csendes lakás. 56nm körül van. Nem tökéletesen csodaszép, de bőven lakható 50ezer Ft-ért, a rezsi sem vészes. Üres volt, amikor kivettük, a tulaj kifestette. Szerintem válogatósak vagytok, mert lehet találni. Mondjuk mi pár évre vettük ki, nem nagyon hosszút ávra, de tökéletes kis lakás. Az elrendezése nem olyan jó, de minden csak leleményesség kérdése.
2012. szept. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kétszer költöztem az elmúlt másfél évben, mindkettő albérlet és mindkettő meseszép. Mi nagy lakásokat kerestünk, mert hárman költöztünk, így minimum 3, de inkább 4 szobásokat és a belvárosban. Bútorozatlant kerestünk, van háziállat és a fürdőszoba nálunk kritikus pont (mindhárman lányok vagyunk), szóval elég problémás volt. Az elsőt kb. 1 hónap után találtuk, a második 2 hét alatt megvolt.

Mi az ingatlan.com-on néztük, és nagyon-nagyon sok lakást megnéztünk a neten. Ez az oldal azért nagyon jó, mert a részletes keresőben szinte mindent be tudsz állítani. De még így is futottunk bele olyanba, hogy a kedves tulaj nem tudott számolni, és a két szobásat próbálta eladni három szobásként... Akkor végigjártam vele a lakást és hangosan számoltattam a szobákat, mert nagyon eldurrant az agyam.

A lényeg, amit mondani akarok, h ne adjátok fel. Találjátok ki, hogy pontosan mit szeretnétek, mik az igényeitek és ezt állítsátok be (nm, szobaszám, komfort, kerültre, kerületrészre szűrni). Ha kinéztek egy lakást, beszéljetek telefonon az ingatlanossal, és kérdezzetek rá mindenre, ami a hirdetésből nem világos, így nem pazaroljátok egymás idejét.

Költözés témában is vannak tanácsaim, ha odáig juttok :)

2012. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!