Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » OBI kupon felhasználásának...

OBI kupon felhasználásának van valami trükkje?

Figyelt kérdés
Egy hőlégfúvót szeretnék venni és jól jönne a 15%-os kupon. Van valami trükk? Nincs olyan, hogy 3 terméket is meg kell vennem és egyszerre felhasználni mindhárom kupont? Vagy valami minimális ár? Az OBI weboldalán semmit nem írnak erről. Legalábbis nem találom.
2012. okt. 15. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs trükk és nincs minimális ár.....
2012. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:

A trükk az, hogy idejében oda kell adni a pénztárosnak.

Mert ha későn adod oda (a vásárlás után) akkor már nem tudja beszámítani. Ezért akkor add oda neki, mikor a pénztárnál állsz!

Ne feledd, ez nagyon fontos!!!

2012. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs trükkje


És nyomtathatsz annyi kupont ahányat akarsz,én csak 15%-osat használok fel.


Kell co riaasztó,ventis melegitő,és még pár dolog.Annyi a lényege hogy 1 kupon 1 termékre érvényes,tehét több kupont kell nyomtatni.

És mielőtt fizetsz,előtte odaadni a pénztárosnak.

2012. okt. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
OK, köszi. Annyira nem hittem el, hogy ma reggel felhívtam az OBI Infovonalat és ott is ugyanezt mondták.
2012. okt. 16. 11:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig volt ugyanez tavaly is
2012. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azonban itt valaki mást mondott:

[link]

2012. okt. 16. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!