Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem képesek a vízvezeték...

Miért nem képesek a vízvezetékesek, szobafestők IDŐPONTRA jönni? Komolyan mondom, felrobbanok!

Figyelt kérdés
Itthon vagyok, és már hetek óta várjuk a festőt, aki annyit volt képes mondani, hogy hétfőn vagy kedden jön, erre fel nem jött, hanem ma délelőttre mondta - de persze még nyoma sincs. Én meg nagy pocakkal, kisgyerekkel itthon a 4 fal között, és semmit nem tudunk csinálni, mert várjuk. De ha dél után jön, elküldöm a sunyiba - akkor ebédelünk, utána meg alvás, ami nekem is nagyon kell. Nem értem, miért nem lehet konkrét időpontra jönni, ezt tapasztalom folyton, pl. amikor a vízvezetékesek jöttek - ők a hetet kegyeskedtek belőni, hogy mikor. Miért szabad nekik játszani mások idejével?
2012. nov. 7. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem rúgod ki a festőt a csába? Azért késik, mert ezek szerint simán megteheti. Szintúgy a vízvezetékszerelő.


Én is vártam a festőt pár éve, nem jött, mérgemben én álltam neki. A végén kérdeztem: ja, hogy ez ennyi? Azóta be nem tette festő a lábát a házunkba.

2012. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazad van. Csak sajnos festő kell, mert a házzal fogjuk kifizettetni. És kis munka, állítólag kevesen jönnének el ezért. Persze nem jött. Most írt sms-t, hogy majd du.
2012. nov. 7. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Én például időre szoktam menni. Ellenben nem vagyok olcsó...
2012. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én biztos nem ezen spórolnék. :-)
2012. nov. 7. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok vállalkozó ezért eddig kevés maszek munkám volt de mindig időre mentem festeni. Nem is dolgozok drágán mert még így is többet keresek a saját munkámmal mint amikor egy vállalkozónak dolgozok.


A vállalkozók nem mindig tudnak időre menni mert egymás után vannak a munkák és ha megcsúsznak valahol akkor nem tudnak kezdeni a másik helyen a megbeszélt időben.


Ilyenkor már kevés munkájuk van a festőknek, nem hiszem hogy azért késik mert nem végzett a jelenlegi munkával, sokan örülnek ha van még munka. Én már nem is dolgozok mert akinek dolgozok annak ilyen időben nincs munkája már.

2012. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Milwaukee válasza:
Nem védek senkit aki hazudozik és pontatlanul jön, de attól hogy a panaszkodásod végén ott a ?, még nem kérdés. Csak dühöngesz és csatlósokat gyűjtesz itt magad köré hogy szidalmazd a munkásokat. Hallani kellene az ő érvüket is.
2019. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!