Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért büdös a hidromasszázs...

Miért büdös a hidromasszázs kádunk?

Figyelt kérdés

Van egy nagy hidromasszázsos sarokkádunk és akárháynszor engedem bele a vizet büdös lesz...pöceszagú.De nem a víz.

Arra gondoltam, hogy a lukakból jöhet a szag.Mit tudok tenni ellene?

Megállhít benne víz?olyan kellemetlen:(


2008. máj. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos nem tudsz ellene tenni, mert a járatokban megáll a víz és azért büdi.
2008. máj. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

le merem fogadni, hogy a káddal adtak használati utasítást is, csak nem olvastátok el. Végülis minek is, bele kell ülni, azt jól van...


Valószínűleg volt benne, valami hasonló szöveg:


Hogyan tartsuk tisztán és higiénikusan a hidromasszázs kádat?


A kád körül futó szerelvények tisztántartása elengedhetetlen a hidromasszázs kádak egészséges üzemeltetése érdekében, elkerülve a baktériumok és vírusok általi bőr- és egyéb fertőzéseket. A Méta Kft. által ajánlott tisztító és fertőtlenítő szerek bármely hidromasszázs kádhoz:


a, Activ Clean fertőtlenítő folyadék


b, Activ Clean fertőtlenítő tabletta


c, Activ Clean tisztító hab és adagoló pisztoly


a.- b. A fertőtlenítő folyadék illetve tabletta használata:


A kádat töltse fel vízzel úgy, hogy a vízszint a fúvókák felett legyen kb. 5 cm-re. Ezt követően öntsön a vízbe fertőtlenítő folyadékot (kb. 100-200ml) illetve fertőtlenítő tablettát (1 tabletta) , majd indítsa el a hidromasszász rendszert, mint fürdéskor. Pár perces járatás után állítsa le a rendszert, majd a kád vizét eressze le. Az eljárást célszerű kéthavonta egyszer elvégezni.


c. A tisztító hab és adagoló pisztoly használata:


Az flakont használat előtt jól rázza fel. Az adagoló fejet nyomja rá a flakon tetejére, majd a flakont tolja bele az adagoló pisztolyba. A flakont tartsa függőlegesen, úgy hogy a nyílás lefelé legyen. Ebben a helyzetben a pisztoly ravaszának segítségével nyomja bele a habot a fúvókákba, amíg a hidromasszázs rendszer csővezetéke meg nem töltődik teljesen habbal. Ezt követően hagyja 30 percig hatni a tisztító habot, majd töltse fel a kádat vízzel és indítsa el a hidromasszázs rendszert (pár percig), hogy a szennyeződések elhagyják a csőrendszert. Végül engedje le a kádból a vizet.


Fertőtlenítő- és tisztítószerek a MÉTA Kft-nél és viszonteladóinál megvásárolhatók.

2008. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ezt a kádat nem mi vettük,már "benne volt a házban" én kérek elnézést.:(

Nagyon köszönöm a segítséged, igyekszem beszerezni a termékeket.

köszi

2008. máj. 29. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok. Mi is úgy vettük a házat, kádhoz nem volt leírás, több helyen is érdeklődtem és sehol nem adtak megfelelő választ, úhy hogy csatlakoznék a kérdés feltevőhöz, én kérek elnézést:-((

Amúgy úgy gondolom ha lett volna leírásom, biztos elolvasom és a kérdés feltevő is.

2008. jún. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!