Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 100nm padlófűtés kiépítése és...

100nm padlófűtés kiépítése és 100nm radiátoros fűtés ára? _? Melyik olcsóbb és mennyivel?

Figyelt kérdés

Lakásfelújításba fognánk és nincs még a padló lebetonozva.

Olyan kérdés lenne, hogy mennyibe kerülne mondjuk 100nm-re a padlófűtés és mennyibe kerülne ugyanerre a nm-re radiátoros fűtés kiépítése?_?

Sokkal drágább megoldás lenne ha vhol padló-, vhol pedig radiátoros megoldás lenne?


2013. jan. 6. 20:55
 1/3 anonim válasza:
Habár én nem vagyok nagy szakértő, de kb. 2 éve csináltattuk. 3 hálóba radiátor, többi helység padlófűtéses. Megnéztünk több variációt, de csak kis különbség volt az árak közt, így döntöttünk a "vegyes" megoldás mellett :) Egy normálisabb radiátor (és a hozzá tartozó ilyen-olyan kis cuccok, amiket külön kell venni) hasonló árban van, mint a padlófűtéshez a cső és alá a tükör fólia, stb.
2013. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az én fűtésszerelőm szerint a padlófűtés csak kiegészítő fűtésnek jó, mert egy -20 fok és az alatti éjszakánál kell mellé a radiátor is.

Az egy dolog, hogy a múlt télen -10 se igen volt, de azért előfordul a -20 alatti éjszakai hideg valóban.

2018. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jó a padlófűtés, szüleimnél az van, lehet ott mínusz akármennyi nincs hideg bent. Szóval butaságot mondtak neked.
2020. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!