Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszédom egy öreg alkoholi...

A szomszédom egy öreg alkoholista kövér disznó, aki egész nap itthon iszik meg alszik. Úgy horkol, hogy beleremeg az egész ház, nem tudok tőle tanulni, aludni, tv. -zni, semmit sem lehet csinálni tőle. Ötletek a megoldásra?

Figyelt kérdés

2013. jan. 7. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Költözés. Vagy te, vagy ő. Amúgy még mindig jobb, mintha zenét bömböltetne egész nap.
2013. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Tolerancia és tisztelet, saját dologgal foglalkozni.......és akkor talán megoldódik.
2013. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ja, van még egy ötletem. Hangszigeteltesd az ő felőli oldalát a lakásodnak.
2013. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az ,hogy valaki a saját lakásában alszik,horkol,semmilyen fokon sem törvénytelen,

ezt ő nem szórakozásból teszi,

ezzel a panaszoddal bármely szervhez fordulnál ,nem tudnának semmit tenni az érdekedben,

egészen más egy olyan szitu,hogy pl valaki a saját lakásában szexel,de ezt olyan hangosan teszi,hogy azzal mások pihenését zavarja,

2013. jan. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát horkolásával zavarja a pihenésemet, tanulásomat, nyilván tudom , hogy hatósági úton kiröhögnének ezért is ide írtam nem a közszolgáknak. Elküldöm orvoshoz, hozok neki tapaszt stb... attól meg hogy tisztelem meg a saját dolgommal foglalkozok miért lesz jobb? Foglalkoznék én a saját dolgommal de próbáljatok meg tanulni úgy, hogy brummog alattatok egy medve. Tiszteletről meg annyit, hogy vizslát tart a garzon panelbe, abszolút állatkínzó, ráadásul nem is megy vele sehová, holott egy nagy mozgásigényű kutya egész nap csak alszik meg iszik...
2013. jan. 8. 10:23
 6/7 A kérdező kommentje:
nah... ma odáig fajult a dolog, hogy kétszer dobogtam a lábammal a padlóra, kétszer 5 percre abba is maradt a horkolás, majd 1 órával később mentem el itthonról a barátnőmmel és kirontott a lakásából, ránk támadt, éppen hogy betudtam ülni a kocsiba bezártam az ajtókat. Az üveget ütötte és kiabálta: megöllek, megfojtalak, megkésellek stb. vettem gázspray-t kijöttek a rendőrök... azóta csend van :D kár hogy alkesz a nemzet... de ez van
2013. jan. 8. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:
"Kár, hogy alkesz a nemzet." :-DDD Igen, sok ilyen alak van, mint akit leírtál.
2013. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!