Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Kábel Tv szolgáltatóm...

A Kábel Tv szolgáltatóm felmondta a szerződést, csekket nem küldenek, de az adást még mindig tudom fogni. Ennek már majdnem 2 éve. Szerintetek mit csináljak? Büntethető vagyok emiatt?

Figyelt kérdés
Társasházban lakom, az elosztószekrényhez nem nyúltam, nem csináltam semmit a kábellel.

2013. febr. 17. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te tudomásul vetted a felmondást, tedd el felmondó szerződést, más dolgod nincs.

Ha a volt szolgáltató reklamál, mondd nekik, hogy Te nem is nézed, azt sem tudod, hogy még mindig "szolgáltatnak"..

Ha van esetleg más, amit nézel, mondd, hogy én azt nézem már két éve. Ha nincs, ahhoz sincs közük, hogy mit nézel. Lehet PC-n is online TV-t nézni....

2013. febr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az internet volt ingyen.... megkötöttem a szerződést be is kötöttek mindent majd a csekk nem jött a netről gondoltam majd valamikor egybe kiküldik így pakolgattam félre az árát minden hónapba.Költözés következett picit több mint 1 év után így bementem felmondani mindent,de amikor az internet szóba került csak nézett az ügyintéző mert erről semmi nem volt nekik a rendszerbe és se a szerződést se a bekötésről nem találták a papírt...mondta,hogy vigyem be az én példányomat (hahaha) majd javítottam is magam,hogy jah internetre tényleg nem is kötöttem szerződést :))))

Hát tényleg nagy szerencsém volt.

2013. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csinálj semmit .

Mégpedig azért , mert a tv szolgáltató nem köttette ki , ezért az ő hibája .

Nálam is volt hasonló helyzet , akkor a tvnetwork egy évig nem kötötte ki miután lemondtam . Mondták , hogy fizessem ki , de mivel mondtam nekik , hogy ők nem kötötték ki , utána nem kértek semmit se .

2013. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt válaszokat! Az egész úgy kezdődött, hogy azt hiszem két havi számlával is elmaradtam, és felszólító levelet kaptam, ami egyben felmondásnak is minősül, ha nem fizetek időben...stb.


Én a hátralékot befizettem, és azóta semmi, se levél, se csekk. Én arra gyanakszom, hogy kifutottam a fizetési határidőből, és ők automatikusan felmondták a szerződést, de elfelejtettek kikötni.


Még egy kérdésem lenne, ha egy másik szolgáltatóval szeretnék szerződést kötni, szerintetek ez problémát jelent, hogy én még az előzőtől is kapok adást, vagy a kettő nem üti egymást?

2013. febr. 17. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:
ingyen tvzek ismerösöm ismeröse ugyes :) internettet telot fizetek tv ingyen van :)
2013. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én azért ilyen tisztázatlan helyzetben bemennék rákérdezni, nehogy kellemetlen meglepetés érjen.


Nálunk kicsit más volt a szitu. Lemondtuk az internetet, majd szerződést kötöttünk máshol. Eltelt másfél év és jött egy számla, amit végrehajtással fenyegetőzve küldettek ki, az utóbbi másfél év netszámláinak végösszegével, amit nem tudom mióta nem fizetünk (banki utalás volt régen, így számlát sem kaptunk róla másfél évig). A rosszullét kerülgetett, de az első összeesős 10 perc után nagyobb volt a felháborodás, mint a sokk, fogtam a szerződést, amelyben ott van kerek perec, hogy másfél éve felbontottunk a szerződésünket, bementem az ügyfélszolgálatra és kivertem a balhét, hogy velem ne szórakozzanak. Mint kiderült elég sok embert megszivattak ezzel rajtam kívül és volt aki sajnos bizonyítani sem tudta hogy hónapok óta felbontotta a szerződést.

Próbáltak rábeszélni, hogy fizessem ki, huszon pár ezer forint volt, de már csak elvből is közöltem, hogy egészen biztosan NEM!! Fél év huzavona és még két felszólító levél után eljutottunk oda, hogy végre a cég egy értelmes emberével is tudtam beszélni, nem csak az ügyintézőkkel és nem lett jogi út a dologból, mert akárhányszor fenyegettek jogi úttal én is visszafenyegettem jogi úttal. :D


Ergo én nem hagynám ezt annyiban, menyj be és kérdezz rá, hogy él e még a szerződésed, mert ha nincs bizonyítékod arra, hogy a szerződést megszüntették és évek múlva kapsz egy busás számlát, akkor biza pórul járhatsz. Tisztább ez így, ha nem találnak a rendszerben, akkor szerencséd van és valami kamu dumával leléphetsz, ennyi. :)

2013. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben írást kaptam róla,hogy a szolgáltatást megszüntették,a műszaki része is rájuk tartozik .

Ez legyen az ő problémájuk,egy lépést sem sehova .

Én is csak netet fizetek,a tv lemondtam .Azóta is tv-zek

2013. febr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nadetényleg válasza:
Nem kell foglalkoznod a kérdéssel, semmilyen gondod nem lehet, megy amíg megy. Egyébként sem tudtad, hogy megy.
2013. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!