Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ahol dolgozom, ügyfelek...

Ahol dolgozom, ügyfelek jönnek-mennek, tehát a telephely zárása nem kivitelezhető. Én a pulttól távol vagyok, tehát arra keresem a megoldást, ha valaki belép azt jelezze nekem valami valahogy. Milyen megoldást javasolsz?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam, hogy feltennék egy mozgásérzékelőt a pulthoz, aminek látóterébe ha valaki belép egy jelző eszköz rögtön jelez nekem (zsebembe rezeg valami, csipog, villog stb. mindegy)

2013. febr. 21. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Létezik már mozgás-érzékelő lámpa = égő

Másrészt video, ami bent az asztalodon monitoron mutatja, hogy ki, mikor közlekedik. Pl. üzletekben is ilyenek vannak felszerelve a gondolák között, és a pénztáros tudja figyelni, ki mit csinál.Olcsóbb, mint felvenni és munkabért + járulékot fizetni a két lábon járó "lopásgátló" munkaköri feladattal megbízott alkalmazottak.

2013. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elektromos szaküzletekben lehet kapni mozgás érzékelőt. Minden ki-be mozgásra hanggal jelez .
2013. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, vagy mozgásérzékelős cucc, aminek a másik végére azt kötsz amit akarsz (csipogót, izzót, vízágyút, bármit), vagy ha az ügyfélváró a bejárati ajtó mellett van, akkor megoldható ilyen lelógó csilingelő harangszerű valamivel is (nem tudom mi a neve, háztartási vagy kínai boltokban szokták árulni egy-két ezer forintért).
2013. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szélcsengő.

Csak üzlet-ajtók esetében olyan magasságba szerelik, hogy az ajtó felső része mozgassa meg, amikor nyílik-csukódik, és abban az esetben hangot is ad.

2013. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!