Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme különköltözni, ha...

Van értelme különköltözni, ha nincs párom, és a 20-as éveim elején járok?

Figyelt kérdés
Párom nincs jelenleg, nincs is senki a láthatáron sem. Addigis, amíg egyedülálló vagyok, butaság lenne különköltözni, "szerencsét próbálni"? Nem szeretnék senki terhére lenni, tehát ha megyek, akkor úgy megyek, hogy magamat finanszírozom.
2013. febr. 25. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is anélkül költöztem külön, hogy lett volna valakim. Nem értem az összefüggést :) Egy háromszobás lakást béreltünk két barátnőmmel. Életem egyik legszebb időszaka volt.
2013. febr. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én teljesen egyedül lennék.
2013. febr. 25. 11:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Később én is éltem egyedül, nekem azzal sem volt gondom. Először tényleg csak a buli kedvéért laktunk együtt, utána mindenkinek lett párja, ők elköltöztek, és az én barátom jött a lakásomba. Miután szakítottunk közel 2 évig nem volt tartós kapcsolatom, egyedül éltem. Eszembe sem jutott visszaköltözni a szüleimhez, (bár akkor már 26-27 voltam). Jó az önálló élet. Én csak javasolni tudom :)
2013. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne értelme? Ha csak pasi miatt költözöl el, akkor meg soha az életben meg se tudod milyen egyedül élni. Tényleg egyedül. Mert jó ám az is!
2013. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, segítettetek!
2013. febr. 25. 12:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez legfőképp 2 dolgon múlik.


- szeretnél önállósodni, különköltözni, egyedül élni?

- van hozzá megfelelő kereseted?


Ha igen, akkor ne habozz.

2013. febr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen de nem azért mert nincs párod inkább az életkorod miatt. Otthon beszállsz egy kicsit a rezsibe a többi meg félreteszed és gyűjtögeted. Így van esélyed spórolni de albérletbe nem nagyon van.
2013. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak attól függ, hogy akarsz-e költözni. Ha vágysz rá, nem butaság, de nem is kötelező, ha nem akarsz. Én nem akartam egyedül, nem láttam értelmét, jól éreztem magam otthon, nem szerettem soha egyedül lenni.
2013. febr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem gondolom értelmetlennek ha valaki különköltözik egyedül. Szerintem így tanulsz meg igazán önállósodni, és magadról gondoskodni, nincs ki megcsinálja helyetted a dolgokat. Emellett hogy önállósodsz is, átlátod, hogy mi mennyibe kerül, minek mennyi az értéke, hogyan lehet kijönni egyedül 1 hónapban, milyen amikor spórolni szeretnél stb. stb. Később ha lesz párod és összeköltöztök, szerintem mindenképpen hasznát tudod majd venni az egyedül töltött éveknek, tapasztaltabb leszel, és könnyebben bánsz majd a pénzzel, birkózol meg a hétköznapi dolgokkal/gondokkal. :)
2013. febr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem nincs. minek menjek el ha itthon is el tudok élni, és még csak nem is kell kiadnom 40e et albérletért.


Ha függetlenedni akarsz azt meg lehet oldani otthon is, egyszerűen meg kell beszélni.

2013. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!