Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fiatalok, hány millió forint...

Fiatalok, hány millió forint hitelt vettetek fel, hogy megvásároljátok az otthonotokat? Az önerőt ti teremtettétek elő? Mekkora a lakás?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vettünk fel hitelt,gyűjtögettünk sokáig albi mellett
2013. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett hitel, helyette 3 év Németország. 45nm2 másfél szobás lakás
2013. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 millió volt a ház..160nm dupla telek melléképületek és 13km.re a várostól egy faluba Zalába...4 millió hitelt vettünk fel, önerőbe 3 milliót dobtak össze a szülők és 1 milliót adtunk mi. (A mi még maradék 1 milliónk elment arra,hogy a szolgálati lakást teljesen ki kellet festetni,mázoltatni a leadás előtt + közjegyző+földhivatali papír + költöztetés költség+illeték és pár egyéb apróságok)
2013. febr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én most szeretnék lakást venni, hétfőn kötöm az adásvételi szerződést. Ez egy kétszobás, 50 nm-es panellakás.

2,4 millió önerőm van és 4,6 milliós hitelt akarok felvenni.

Az önerő nagy részét szüleimtől kaptam. 1 éve halt meg a nagyapám, édesapám örökölt és így tudtak adni annyit, hogy meg legyen az önerő.

2013. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vettünk fel hitelt. Budapesten tanultam, anyukámékkal laktam ami 320 km-re van Budapesttől. Tőlük kaptam egy 2,5 szobás lakást ami egy kicsit le robbant volt,de beköltözhető. Diákmunkát és az ösztöndíjamból újítottam fel. A páromnak a Balaton mellett van egy 2 szobás lakása. Pesten a mi házunkba lakunk. Van megtakarításunk és a balatoni lakást ki szoktuk adni nyáron a turistáknak.
2013. máj. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!