Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb illatú,...

Melyik a legjobb illatú, leghatásosabb wc-szagtalanító?

Figyelt kérdés
Nagyon kicsi a wc-nk, éppen csak bemész és leülsz. Rossz a szellőzése, meg csatornaszag is van folyton. Eddig az oust-ot használtuk, de egyszerűen hányok a szagától, rosszabb, mint a legdurvább kakiszag...van valami kellemesebb, ami nem fojt meg, és nem azt inhaláljuk még órák múlva is?
2009. szept. 15. 15:34
 1/10 anonim válasza:
9%
Gondolod,hogy a világ tudósai és parfümgyárai egész nap az asztal fölé görnyednek hogy kitalálják a a legjobb illatú, leghatásosabb wc-szagtalanítót
2009. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A csatornaszagot kellene megszüntetni,egy vízvezetékszerelő biztos tud rá megoldást,mert a lefolyók és a wc-k úgy vannak kitalálva,hogy a szag ne jöjjön vissza,elnyomni nem fogja semmi sajnos,csak keveredik és az sem kellemes.Nálunk is kicsi a wc,de van egy ventilátor beépítve az kiszellőztet gyorsan,bár úgy érdemes bekötni,hogy kintről szívja a levegőt.

Próbáld ki a potpourrit-színes szárazvirág darabkák,ikeában van-ha elmúlik az illata vegyél rá valami neked tetsző illóolajat és néha csöppents rá pár cseppet

2009. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Tisztitsd ecetsavval, és nem lesz semmilyen szaga - nem kell illarositó, mert csak rosszabb lesz.
2009. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a második és a harmadik válaszolónak.
2009. szept. 15. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk vízvezetékszerelő cserélte ki a wc-t felújításkor, azóta van csatornaszag. Mondjuk nem értem honnan jön vissza, hoszem a wc-ben lévő vízszint megakadályozza, hogy onnan bármi följöjjön. Más csatornakivezetés meg nincs a wc-ben.

Nyáron nem gond, mert van ablak, az tavasztól őszig folyamatosan nyitva van. De télen, ha nem akarunk megfagyni a wc-n, akkor el kell viselnünk a bűzt.

Az Oust-ot én is próbáltam és nekem is nagyon kaparja a torkomat.

2009. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. szept. 15. 17:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, közben eszembe jutott, hogy újabban a wc-tartályba tehető tablettákat szoktam használni. Megszínezi a vizet kékre, zöldre, habos is lesz tőle és mossa, fertőtleníti is elvileg. Különösebb illata nincs, de mióta ezt használom nincs olyan erős wc-szag. Talán csak reggel érezni egy picit.

Nem tudom, használtál-e már ilyet. Egy próbát megér, 3-400Ft körül van egy csomag, amiben 2 vagy 4 tabletta van. Egy tabletta nálunk kb. 2 hétig tart ki. Dm-ben lehet kapni, meg Tescoban is láttam már hasonlót.

2009. szept. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elöttem szolotol kérdezem, mi a neve a tablettának ?

És hogy hogy 2 hétig elég 1tabl? Beledobod és 2 hét alatt oldódik fel ? Addig festi a vizet kékre vagy zöldere?

Bocsi de engem is érdekel.

2009. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Legutóbb Tescosat vettünk, ennek meg van még a doboza. Az van ráírva, hogy "WC BLOCK".

Kék papír doboza van és két kék és két zöld kocka van benne. A wc-tisztítók, fertőtlenítők körül szokták kirakni.

A dm-esnek már nem emlékszem, hogy milyen a doboza, de az is papírdobozban szokott lenni és két kék színű korong alakú tabletta van benne.

Igen, csak lassan oldódik föl a vízben, ezért tart ki két hétig. Persze attól is függ, hogy milyen gyakran húzzák le a wc-t. Mi 3-an vagyunk és napközben nem is vagyunk itthon. Így tart ki kb. 2 hétig egy tabi. Mikor már látszik, hogy kezd színtelenedik a víz, akkor kell bedobni a következőt.

2009. szept. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem is a tabletta jött be a DM-es meg a rendszeres takarítás.
2009. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!