Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Rend van mindig nálatok?

Rend van mindig nálatok?

Figyelt kérdés
Mennyire vagytok rendszeretőek? Mi az amit nehezen végeztek el? :)
2009. szept. 16. 10:13
 1/10 anonim válasza:
100%
Mióta rátaláltam erre az oldalra mindig kupi van, mert itt ülök egész nap, tiszta függő lettem :-(
2009. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
10:27.... Mintha Én irtam volna!! Dettó... :DDD
2009. szept. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nàlunk lényegében igen.van pedigegy kisfiam,2 éves,pakol összevissza:),de összerakom utäna egyböl..hogy ne legyen kupi.takaritani 2 naponta takaritok minden szobät,letörölgetem a butort,tükröket,wc-t,porszivo-felmosäs..)igy lehet hogy mindig vanotthon dolgom,de legaläbb rend van.
2009. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nálunk programfüggő. 90%-ban rend, de van, hogy becsúszik egy-két olyan hét, amikor sok a meló meg a program és otthon is alig vagyok. Na akkor kicsit nagyobb a kupi. Kosz az nincs, mert heti 1x az egész házat áttakarítom, plusz kétszer porszívó, felmosás mindenhol. Olyan előfordul, hogy egy két cucc elől marad, vagy éppen a ruhát nem rakjuk be a gardróbba, de kupinak azért nem nevezném. Nálunk jó, mert a párom a rendetlenséget nem szereti, tehát mindig pakol, én meg a koszt meg a port, tehát én meg takarítok.:)
2009. szept. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vasalás,portörlés nehezen megy/nem szeretem,de vkinek meg kell csinálnia :)
2009. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a szobám olyan mintha bomba robbant volna...

annyi a szerencse,hogy albérlet,és az egyik lakótársam a közös helyiségeket önként vállalta hogy takaritja:D

nagyon rendetlen vagyok,DE van egy kis táblám...

"a zseni átlátja a káoszt"...

2009. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg dolgoztam, addig mindig rendetlenség volt, sohasem tudtam magam utolérni. Mióta itthon vagyok a kislányommal, azóta 95%-ban rend van.
2009. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg gyesen voltam, nagyjából mindig rend volt. Amióta dolgozom, bizony nincs. Viszont olvastam egy lakberendezési magazinban egy cikket arról, hogy az a szoba, ahol minden el van pakolva komor hatást kelt. Ahol elől van egy-két dolog, egy sál a karfán meg ilyesmi, az vidám. Ettől teljesen megnyugodtam: az én lakásom harsányan röhög.
2009. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Anyu mindig azt mondja, hogy a lakás van értünk,nem mi a lakásért.

De a kérdésre válaszolva, nálunk szinte soha sincs rend. :(

(kivétel az én szobám..itt szinte mindig rend van..hála nekem. )

2009. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem mindig... Ha apa megkér, pakolok, mosogatok, takarítok, mosok... De én nem rakom soha el az ő cuccait, nem tudom mit hová rak. Nálam, az én szobámban hát olyan káosz van, amit egy hurrikán áldozatai sem értenének. xD De hát én mindig is rendetlen voltam a saját közegemben. Nem szeretem se a steril tisztaságmániát, sem a rendmániát, én így érzem jól magam a kis szobámban. Persze, van amikor rám is rámjön a "Na most akkor rakjunk rented" érzés, de ez elég ritka! xD

De én is rengeteget ülök a gép elött, nemgyőz apa utánam pakolászni... xD

16/L

2009. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!