Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi lehet a villanyora...

Mennyi lehet a villanyora bemérésének az ára? Nekem azt mondták hogy 50 ezer de én nem hiszem el, az tul drága. El viszik bemérik más városba és majd visszajozzák.

Figyelt kérdés
Ha elviszik akkor másikat nem raknak addig a helyére? Mert ajjor nem lesz áram. és kb mennyi napig tart?
2013. márc. 26. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

De fognak rakni másikat,és valószínű az marad is már .

Itt bizony nem csak a bemérést kell megfizetned,ha te kérted.A kiszállásokat és a szerelési díjakat is .

Ha sokalltad a mért áramfogyasztást,ezért méreted be,

kevés esélyt látok arra,hogy neked lesz igazad .

Én összeségében nem sokallom ezt az összeget .

2013. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bemérheted magadnak is, ha csak ellenőrzésképp akarod!


Lekapcsolsz mindent, és csak egy 1kW-os fogyasztót hagysz bekapcsolva, aztán megszámolod mennyit forog a mérőóra. Az órára rá van írva, hogy hány fordulat 1 kWh, leülsz, számolod 10 percig, és beszorzod hattal. Ha stimmel, akkor nagy valószínűséggel jó az órád. Ha nagyobb vagy kisebb fogyasztót találsz (pl. a 2 kW-os hősugárzót), akkor értelemszerűen fel kell szorozni.


Az áramszolgáltató emberei is ezt csinálták régen, rátették a próbaterhelést és számoltak...

2013. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!