Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki mennyit fizet lakás törlesz...

Ki mennyit fizet lakás törlesztőt? Mennyi volt a kezdő beszáló összeg a hitelhez kötelező, vagy 0% al léptetekbe lakás fedezettel?

Figyelt kérdés

szeretnék lakást venni és nem vagyok tisztába igazábol hogy muködnek ezzek a dolgok, lehet -e ugy venni 0% a beszáló, mennyi kb a havi törlesztő ? mert interneten olyan összegeket láttam az két albérlet ára !

segitsetek hogy is van ez ki menyit fizett ?



#törlesztés #hitel lakás
2013. ápr. 9. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
"Beszálló" nélkül nem kapsz! Én 12 millió kezdőtőkével vettem fel 5,5 milliót. Havi törlesztő 107 ezer.
2013. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Önerő, azaz kezdő tőke nélkül nem tudsz hitelt felvenni.

A havi törlesztő összege pedig attól függ mennyi pénzt veszel fel, mennyi időre és azon mennyi a kamat.

Egyébként igen-két albérlet ára kijön belőle, én majdnem százat fizetek .

2013. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0% ra csak az autót adták régen devizára.... ha jól emlékszem kb a 70%át adják. Mi 5 milliót vettünk fel 3 millió önrésszel 20 évre és 56000 körül fizetünk (forint hitel)....
2013. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát ez szomoru amit olvasók. szeretnék saját házat ahol azt csinálok amit akarok amit rá hagyhatok az utodomra de ez nagyon agasztó sajnos.

és szeretnék utodot is de lehettetlen igy ezt meg valositani, nem vagyok bankár fizetésel rendelkező.

2013. ápr. 9. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
3 éve 16 milliós házra 4 millió hitel 15 évre. Havi 40 ezer törlesztő forint alapon.
2013. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bár én építettem, de nem volt egy vasam sem önrészre, így anyám házát vittük be fedezetként a hitelhez. Így vettem fel 8 milliót forint alapon 25 évre, még 2003-ban. 50000-ről indult a törlesztő, de mikor megszületett a második gyerek, a "szocpol" miatt lecsökkent 41000-re, és azóta is annyit fizetek.
2013. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

vannak itt elég szerencsések amint olvasom:) én sajna gyereket szeretnék a párommal saját kis fészket de bevallom nem tudom félek ettől a mai világtol nekem nincsen szullői háterem aki besegitene vagy örökölhetnék bármit is.

igy nekunk ez nem megy,ebben a mai helyzetben sajna még a gyerek válallásrol is le kell mondjak mert én fizum és ha párom ki esik munkábol nehezen tudnánk ugy élni hogy elég legyen nem 2 -re ha nem a babára sajna elégé le hangolt vagyok ezért.

2013. ápr. 10. 08:47
 8/10 anonim válasza:
2011 ben vettünk fel 4M-t. A házunk 5M-ba került---}1 M volt az önerő. 10 évre havi 52.000 ft,forint alapon. Tapasztalatból mondom, hogy hitel irodát kell felkeresni,mert ők kihajtják a hitelt. Magánemberként az Erste "szóba se állt velem" és mégis náluk lett hitelem...
2013. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ém még 2006-ban vettem fel hitelt, szabadfelhasználásút, de felújításra...akkoriban lehetett 0% önerővel is felvenni hitelt, de akkor is úgy tudom, h úgy, h pl. fundametával egybekötve, vagy vmilyen állami támogatással egybe kötve, pl. szocpollal. Szerintem ilyesmire most is van vmi lehetőség, de szerintem ne akarj hitelt, forint hitelt se, mert egész életedbe fizetheted ugyanúgy, mintha albiba laknál és a bankokba, egybe se lehet megbízni, kicsit se, ha tudsz inkább menj külföldre és pár év alatt össze spórolhatod lakásra a pénzt.
2013. okt. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Előző vagyok: még azt kiegészíteném, h egyéb okokból én jelenleg albiba lakom, de azt kell, h mondjam, h egy albiba lakás ma már sokkal megbízhatóbb, kiszámíthatóbb, mintha bankoktól függne az ember. :( Lehet idegen kézbe megy a pénzünk, és nem egy saját lakásra, de a bankoktól függeni még ennek ismeretében is 100szor rosszabb! :(
2013. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!