Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyen zuhanytálcát be lehet...

Ilyen zuhanytálcát be lehet rakni nálunk valahogy?

Figyelt kérdés

A mostani megrepedt, kivettem, a lefolyója kifelé volt.

[link]

így kb.

Amit vettem annak a lefolyója a fal felé van, ez akadály?

[link]

ilyen az új.



2013. ápr. 13. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Annyi az egész hogy a lefolyó csövet meg kell hosszabbítani és oda alulra elvezetni.

Most így nem tudom hogy neked milyen a lefolyó csöved, mert nálam úgy van megoldva hogy a tálca megvan emelve kb 2cm-ert és az alatta lévő részen levan betonozva ahol van egy rés amibe a műanyag lefolyó cső meg el elrejtve egészen a kádi lefolyó csövéig és ott megy rá a fő szennyvíz csatornára.

Ha a te lefolyó csöved közvetlen ott kezdődik ahol a réginek volt a lefolyója akkor vagy meg kell emelni azt a részt, vagy a padlóba vésni helyet ahol belefér az új lefolyó cső hosszabbított változata és ennyi.

2013. ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abszolút semmi gond és semmi fejtörés nem kell!

Az új tálcához vegyél univerzális zuhanytálca szifont-ez direkt ilyenre van kitalálva!

Az alaphelyzetben 20 cm körüli lefolyócső 1 méterre széthuzható(olyan mint egy rendkívül rugalmas gégecső) így be tudsz építeni gond nélkül bármilyen 80x80-as vagy 90x90-es tálcát bármilyen lefolyó kiállás esetén is!

2013. ápr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán megoldható . Bár én a kockát raknám vissza. A kihúzható lefolyó csatlakozót nem ajánlom,mert a bordákban berakodik dzsuvával és ott fog büdösödni. És amúgy is egy gyenge minőségű cucc.
2013. ápr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó választ ne olvasd el az badarság.

A bordákban lerakódott piszok bár lehet hogy bűzlik de nem juthat ki a szabadba hiszen a bűzelzáró szifon után van-ergo nem kell vele foglalkozni.És a szinte folyamatos vízáramlás miatt az esélye is minimális hogy ott valami lerakódik.

A gyenge minőség is megalapozatlan téveszme.Miért lenne gyengébb minőségű egy hajlékony cső egy merev csőnél? Ha más nem a márka és az ár igazolja a jó minőséget hiszen a hajlékony csöves szifon csak a drágább kategóriában kapható és csak neves gyártóktól-nemigazán találni utángyártott szemetet.

2013. ápr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es. Az a hajlékony cső vastagsága 0,5mm !!! Míg a merev szürke 2,5-3mm vastag. Igazad van NINCS különbség !Bár tény ,hogy a hajlékonnyal a bénák is jól tudnak dolgozni, /bekötés / És a bűzelzáró jobb helyeken zuhanyzónál ,az összefolyóban van.
2013. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!