Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kijött egy 150. 000 forintos...

Kijött egy 150. 000 forintos gáz elszámoló számla, úgy, hogy télen-nyáron 10 000 forint a gázszámlám, egy konvektorral fűtök, a lakás 40 nm (de a konyhában, és az előszobában 15 fok van télen. ), alig főzök, és egyszer zuhanyzom, ez reális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz rá náluk.

Ezért nem jó ez az elszámolásos dolog, inkább havonta legyen drágább minthogy évente egyszer kapjak rohamot.

2009. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megnyugtatlak, nem vagy egyedül.

legalábbis én is voltam hasonló helyzetben.

egész évben 15 000 ft-ot fizetünk, nekünk is gázzal megy a fűtés-főzés-melegvíz, 50nm a lakás, ebből csak az egyik szobát fűtjük, és nekünk 40rongyos elszámoló jött ki. azt hittem azonnal szétrobban a fejem.

a főgáz meg elmehet a jó büdös pííííííííííí-be...


azért ennek járj utána, bár ők úgyis vannak olyan dörzsöltek, hogy simán bemagyarázzák, h ezt jogosan követelik rajtad. elég ocsmány népség...

2009. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Picit tényleg soknak tűnik, de annyira nem kiugró. Az végülis annyi, mintha 22500Ft-ot fizettél volna havonta.

Nagyon nem is tudsz mit csinálni, csak kifizetni. Esetleg van arra mód, hogy a szolgáltatóval bevizsgáltatod a gázmérő órát, de ha mindent rendben találnak vele, akkor kifizettetik veled még a bevizsgáltatást, fel/leszerelést, szállítást, ügyintézést, stb-t. Ez is több 10000Ft.

Mi kb. 20000-et fizetünk egész évben télen-nyáron és februárban jött egy 83000Ft-os elszámoló. A lakásban soha nem volt 18-19 foknál melegebb. Szerencsére nem vagyunk fázósak és nincs kisgyerek sem. Igaz ez egy 100nm-es családi ház volt.

2009. szept. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!