Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pókírtáshoz milyen spray...

Pókírtáshoz milyen spray halálbiztos illetve az elektromos pókriasztóról vélemények? SOS

Figyelt kérdés
Tegnap este arra lettem figyelmes lefekvés előtt, hogy az éjjeli lámpám körül kb 7 darab pici pókocska élvezgeti a létezés örömeit. Nem hittem a szememnek. Miután egyesével elimináltam őket egy papírzsepivel, azért még körülnéztem, és a szobám elég tágas, de rengeteg helyen találtam még ilyen pici pókokat, szövögették a hálójukat. Ma ebéd után 3 órás nagytakarítást csináltam és ha a tegnap és a ma folyamán nem takarítottam ki a szobámból 60 darab pókot akkor egyet sem!!! És még a takarítás végén is elő-előkerült egy- egy. MEG AKAROM ÖLNI AZ ÖSSZESET, AZONNAL, EZ AZ ÉN SZOBÁM.
2013. ápr. 27. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Na majd jön Pókember éjszaka jól megerőszakol.

Ha a te szobád, akkor épp itt az ideje megtanulni takarítani, porszívózni, port törölgetni, rendet rakni, felmosni, stb, amit egy tisztességes szűzkislány mind mind lelkesen megcsinál.

2013. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szoktam takarítani okostojás, de ha lenne egy kis sütnivalód talán rájönnél, hogy 60 darab pók nem terem csak úgy ott valahol, még egy rendetlen lakásban sem egyik napról a másikra. Ez a sok pók biztos h egy fészekből jött ami nem látható és hozzáférhető helyen van, mivel nem láttam sehol sem. És sejtem is honnan jönnek, mert arra volt a legtöbb. Oda kéne befújni valamit hogy pusztuljanak.
2013. ápr. 27. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

Fekete flakonos Mortein. A Pókember sem fog bejutni többé a szobádba!

Fújd be az ablakkereteket, a küszöböt, és a sarkokat, ne felejtsd ki a helyet, ahol a fészket sejted.

Ja, lehetőleg reggel csináld, hogy mire mész aludni, kiszellőzzön a szag.

2013. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!!!
2013. máj. 2. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2013. máj. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
Ezt a bűntényt Pókember meg fogja bosszulni!
2013. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta már befújtam egyszer kemotoxxal, láttam pár döglött kispókot másnap. Azóta hál istennek nem látok egyet sem. Ha történik még ilyesmi, jöhet a mortein :) A pókvédők meg menjenek máshova nyávogni, szabad döntésekkel rendelkező ember vagyok, a pókírtás pedig nem bűncselekmény szóval kocc és máshol fontoskodjatok.
2013. máj. 3. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Pókember átka az lesz, hogy SENKI nem fogja kivetni rád a hálóját, és ha te szeretnéd valakire, hát biza nem lesz néked olyan hatalmad!
2013. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én jelenleg ugyanilyen helyzetben vagyok, nálam is rengeteg pók van, és rühellem őket meg persze rettegek is tőlük.

Nekem viszont tökéletesen megfelelne olyan megoldás is, amivel csak szimplán elűzöm az ágyamtól őket. Régen a hangyákat diófalevéllel lehetett távol tartani az ágytól. A pókoknál valami hasonló verzió működhet esetleg? Vagy nincs más megoldás, csak a Chemotox?

2013. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Riuko válasza:
Borsmenta, pár csepp olaj vízzel hígítva, flakonnal kiszórni, sarkokba, pokjárta helyekre.
2016. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!