Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől keletkezhettek apró...

Mitől keletkezhettek apró sárgás lyukak, hólyagok a vadiúj műanyag sarokkádunk alján?

Figyelt kérdés
Egyszer csak megjenetek alján, majd elkezdtek besárgulni enyhén bemélyednek mintha valami kimarta volna, de semmit nem öntöttem vagy csöppentettem bele se én se más, csak a tusfördőt meg a sampont max. amit használunk. Elképzelés hogy mitől lehet? Illetve valami ötlet amivel legalább a sárgaságát eltüntethetném. Súrolnui szinte mindennel próbáltam már. Lehet műanyagkádat "csiszolni" ?(bocs ha nagyon hülye kérdés)
2008. jún. 16. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az új kádakon szokott lenni egy vékony védőfólia, mint pl. a telefon kijelzőjén. Lehet, hogy rajtra van még, és az lett hójagos.
2008. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha vadi új, akkor súrolás helyett a gyártót/forgalmazót hívnám fel és ott kérdezném meg, illetve nézetném meg, hogy mi az a dolog. Úgy tudom a legtöbb akrilkádra 10 év garancia van.

(éppen fürdőszoba átalakítás folyik és bele vagyok merülve a kádak és szaniterek válogatásába, úgyhogy köszönöm az infót, hogy ilyen is történhet, erre is figyelni kell)

2008. jún. 17. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!