Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kiírtani a zöld...

Hogyan lehet kiírtani a zöld kemény hátú büdös bogarakat?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a neve ennek a dögnek. Panelban élünk és ez a második év, hogy jönnek. Rengeteg van tavasztól egészen a nagy hideg időkig. És hiába van szúnyogháló ajtó ezek bejönnek az alatt a pár másodperc alatt amíg kimegyünk az erkélyre és vissza. Valamint a konyha ablakon is van szúnyogháló és valahogy azon keresztül is bejött egyik nap az egyik. Undorító dögök és büdösek amikor agyon ütöm őket. Valakinek valami használható javaslata? Köszönöm
2009. okt. 3. 00:05
 1/3 Bogyó84 válasza:

Szia!

Nálunk is vannak ilyen undorító dögök.Semmit nem tudsz vele kezdeni,csak agyoncsapkodni őket.Én esténként addig le sem fekszem míg át nem nézem a lakást.

2009. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Akkor további jó vadászást neked is :)
2009. okt. 3. 19:26
 3/3 Rokka789 válasza:

Nekem van egy saját módszerem!

Van egy okán maszkom amit befújok illatosítószerrel és egy nagy elektromos légycsapóm.

Ha bejön egy fel húzom a maszkot és lecsapom ennyi!

2016. okt. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!