Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beko mosógép, most akciós,...

Beko mosógép, most akciós, megéri megvennem?

Figyelt kérdés

[link]


Egyedülálló férfi vagyok, kb. 1,5 hetente mosok egy adagot, tehát viszonylag ritkán használnám.



2013. máj. 22. 16:03
 1/4 anonim válasza:
18%
Lehetőleg ,ne vedd meg..nem a legjobb márka!Csak a hűtőgépről van infóm, a testvéremék újonnan vették,és 2 hónapot bírt motorikusan! Szerintem ,keress valami hasonló árfekvésű gépet,csak Bekó-t ne !!
2013. máj. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

A fenti példa egyedi eset nem szokványos!

A Beko egy remek márka kiváló minőséggel, gondosan összeszerelve és teljesen kínai mentes mert az egész gyártási folyamat Európában zajlik.És nagyon gazdaságos mert elérhető áron kapható minden gyártmánya.

A magas minőségre a gyártó által vállalt 5 év garancia is példa a Mora-n kívül egyik gyártó sem vállal ennyi garanciát termékeire!

Az üzletben ahol dolgozom évekre visszamenőleg sem emlékszem 2-3 panasznál többre de azok sem műszaki jellegűek voltak.

Tehát műszaki eladóként(és magánéletben háztartási gépszerelőként) is csak ajánlani tudom!

2013. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Esprimo Mobile válasza:
Én egy outlet árverésen vettem egy Beko wmb 81241 lb mosogépet 57-ezres licit nyeréssel, anno árgépen 118-ezer plusz pósta volt a legolcsóbb ára (na anyit azért tutti nemér meg). Zongoralakk fekete test, nagy multifunkcios kijelzö, 8-kilos ruhatöltet 1200-as centrifuga, kerámia fütöbetét. Hiába áll stabilan én inkább csak 6-kilos gépnek nevezném mert ha megvan tömve kegyetlenül dübörög a dobja centrifugánál ujkora óta (a kis kapacitásu gépeket jól meglehet tömni ezt nemszabad ). A vagány fekete karoszéria nagyon feltünöen vonza a port. Egy olcsó egyszerü mosit akartam venni de ez a luxus kivitelü gép csak. 7-ezer forintal került többe, 1-éve teszi a dolgát gond nélkül, a csapágyazása nem kottyan, nincs jele hogy elakarna romolni, bár enyi idö alatt nem is illene. És abszolut nem ez a lényeg nálam egy mosógépnél de azért érdekeségképp megjegyzem. hogy ien vagány megjelenésü és egyszere enyi informáciot megjelentö kijelzövel rendelkezö mosógépet még azóta sem láttam az áruházakban. Amugy török gyártmány, de dizájnban igazi csajozós mosógép. Nem illik a panel lakásom spártai fürdöjébe de nemérdekel (ha lada árán vehetsz bmv-t a tanyára nehogy már azért ne tedd mert nemillik oda). Gondolom te egy alap modelt néztél ki, én megmerném venni a helyedben, ha árban azt találod megfelelönek. Mikor mosógépre vadásztam nézegettem öket, tudásban megfelelnek, és a minöségükkel sem feltételezek rosszat. Bár nemtudom amit kinéztél azon vane vasalás könyitö funkcio (vasalo jeles gomb). Elözö mosogépemen nem volt , és idegesitett hogy szinte minden öblités között összevissza centrifugál, alapbol a. Beko fekete-dobozom is ezt tenné minden pogramon de a vasalás könyitö funkciót bekapcsolva csak a mosás végén centrifugál , ezt az extrát megkedveltem. Jó vételt kívánok.
2013. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden másik márkára is mondtak jót és rosszat egyaránt, így végülis megvettem a Bekot még májusban. Eddig működik, nincs vele gond.
2013. nov. 12. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!