Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért vágja le a vasaló...

Miért vágja le a vasaló időnként a biztosítékot?

Figyelt kérdés
Már a 3. vasalót vásároltam 2 éven belül. Amikor kihúzom a dugóját a konnektorból világít és durran egy nagyon. Levágja a biztosítékot. 2 vasalóm így kiégett. A 3. vasalóm másik dugóba tettem, mégis ugyanez történt, kivéve, hogy egyenlőre túlélte. De félek újra használni.

2013. szept. 25. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ès mi a helyzet más elektronikai dolgokkal?

Szerintem ha már 3 vasaló így vislekedik akkor a dugajjal vagy a hálózattal van baj.

2013. szept. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kihúzás előtt kapcsold ki a vasalót (állítsd nullára). Akkor nem fogja. De szerintem is, ott más baj lesz. A vasaló nem égett ki, csak a biztosítéka szakadt meg. Azt kell kicserélni.
2013. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet, szakemberrel is megnézetem a rendszert. Arra is gondoltam, túl párás a lakás, és valahogy víz csapódik le benne, vagy a közelébe, és belefolyik.
2013. szept. 26. 22:53
 4/4 A kérdező kommentje:
A többi elektronikus berendezés működik: pl a TV vagy a mikró is ezen a vonalon van. Mondjuk ezeket sosem huzom ki a konnektorból.
2013. szept. 26. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!