Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kedves fórumozók! Ti csináltok...

Kéky Kira kérdése:

Kedves fórumozók! Ti csináltok az otthoni gázkészülékeiteken évenkénti felülvizsgálatot? Úgy tudom elég drága 20-30 ezer is lehet. Van olyan közületek, akinek 1981-ben, vagy előtte volt beszerelve gázvezetéke az otthonában?

Figyelt kérdés

2013. okt. 22. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A fali vízmelegítőt és a két konvektort évente jön ellenőrizni egy szerelő,közösköltségből megy.A sima gáztűzhelyet is akkor már ellenőriztetem vele (ha már ott van,külön hivni se kell,megnézi,zsebbe 2ezer,és kész)
2013. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cirkót kétévente ellenőrzi egy szerelő, aki tisztítja is (portalanítás, fúvókák tisztítása). Ez 5-8000Ft.
2013. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

kis érdekesség

2013. okt. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ti csináltok az otthoni gázkészülékeiteken évenkénti felülvizsgálatot?"


Ha te csinálod, mi kerül pénzbe?


Nem szoktam évente felülvizsgálni. A cirkó 10 év után már kissé leharcolt volt, így felújítottam, most megint nem kell pár évig foglalkozni vele.


A kormány által előírt kötelező felülvizsgálatra pedig van még idő, ráadásul a legutolsó változás szerint a szolgáltatónak kell állnia a felülvizsgálat költségeit! Persze ha valami nem jó, akkor a javítást már a felhasználó fizeti!


[link]

2013. okt. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!