Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan csináljak jó illatot a...

Hogyan csináljak jó illatot a szobámban?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen légyszi. Mindig olyan fülledt szag van, még akkor is ha kinyitom az ablakot. Segítsetek h mitől lehetne jó illatot teremteni, köszi
2009. nov. 21. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyisd ki az balakot 20 percre,porszivozz fel.Ugy hogy kiöntöl egy adag mosoport a szönyegre,és azt felszivatod.Ha nincs szönyeged,nyitott ablak mellett moss fel öblitös vizzel.Ha felszàradt fujj be a kedvenc parfümöddel,zàrd be az ablakot,és zàrd be a szoba ajtajàt is.Nekem ez vàlt be,este meg hangulatos illatgyerty(Brise)
2009. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted a füstölőket, azokból is vannak kellemes, hangulatos illatok. Ráadásl FhengShui szerint elűzi a rossz szellemeket :-)

Illatos gyertya ha bennt vagy a szobában, csak ne hagyd felügyelet nélkül.

Meg a konnektorba dugható illatósító mindig jó illatot biztosít.

Kellemes kísérletezést! :) Írj ha bevált módszerre találtál

2009. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Füstölő,illat gyertya,különböző konnektorba csatlakoztatható illatósítók.
2009. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 2-3csepp illóolajat szoktam csepegtetni a fűtőtestre, ami lassan párolog el.
2009. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Potpurri: díszes tál bele rózsaszirmok csillagánizs ilyesmi lehet kapni zacskóban az alapanyagot de készen is kapható a potpurri, amúgy lehet rá csöppenteni illőolajat angyon jó hatása van, én mondjuk egy zacskó névnapra kapott rózsáa fürdősót hagytam a szobában és szuper illat van ha belépek :D
2009. dec. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a takarítás híve vagyok és a szellőztetésé. Nyitott ablaknál szoktam porszívózni, szeretek feltörölni flóraszeptes vízzel, még a parkettát is. Illatmécsest szoktam néha gyujtani, de annak is csak addig van illata, míg el nem párolog.

Meg kellene keresni, hogy mitől van fülledt szag. Ott szoktál teregetni, vagy az ágynemű, vagy padlószőnyeg van?

2009. dec. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Süssél valami sütit, attól mennnnyei illat lesz.:)
2009. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Füstölővel, illetve tisztálkodással :D
2010. jan. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!